Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Wyłączający się fly
Nick: medi
Data i miejsce występowania błędu: Serwer
Opisz błąd: Jeżeli latam obok beacona to jak odlecę i skończy się efekt z niego to wyłącza mi się fly.  To jest wkurzające np. W moim domu w kuchni mam efekt od sąsiada a na basenie kończy mi się efekt i wyłączą się fly i wpadam do niego.  (Efekt od Azrafil który nie ma efektu latania na beaconie)
Jakiś SS: ---
Mam UVIP
Sygnatura została usunięta przez administracje. Powód: Sygnatura jest za duża
  Odpowiedz
no bo ktoś miał efekt fly na tyle i tyle kratek to sie skończył i wyłączył Ci sie fly, proste logiczne
[Obrazek: 11Sfzbs.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
(24-06-2020, 16:43)Toficzkowy napisał(a): no bo ktoś miał efekt fly na tyle i tyle kratek to sie skończył i wyłączył Ci sie fly, proste logiczne

Właśnie nie na /warp dzialki4 nie ma nikt beacona z fly a mi się wylącza
  Odpowiedz
(24-06-2020, 16:40)medi napisał(a): Nick: medi
Opisz błąd: Jeżeli latam obok beacona to jak odlecę i skończy się efekt z niego to wyłącza mi się fly. 

Woow wyłącza ci się fly bo efekt minął normalne jest...

(24-06-2020, 16:44)medi napisał(a):
(24-06-2020, 16:43)Toficzkowy napisał(a): no bo ktoś miał efekt fly na tyle i tyle kratek to sie skończył i wyłączył Ci sie fly, proste logiczne

Beacona ma @Ollciak06 więc chłopie uspokój się
Dobijemy -10 repów ?????? 

Odpowiedz
(24-06-2020, 16:44)77jarus77 napisał(a):
(24-06-2020, 16:40)medi napisał(a): Nick: medi
Opisz błąd: Jeżeli latam obok beacona to jak odlecę i skończy się efekt z niego to wyłącza mi się fly. 

Woow wyłącza ci się fly bo efekt minął normalne jest...

Beacona ma @Ollciak06 więc chłopie uspokój się

No ok ale ja mieszkam po drugje stronie swiata mam UVIP ( @Ollciak06 nie ma żadnego beacona postawionego chłopie)
  Odpowiedz
Nie chce się kłócić ale to jest tak dziwny i głupi przykład 
Nie masz nóg to sobie do czepiasz i sobie chodzisz i masz beacona do daje ci na 10s nogi więc ty je masz więc ci się usuwają co je założyłeś i masz efekt i po 10s się wywalasz bo ci się nogi skończyły i to nie jest bug tylko logika i media trzeba myśleć
Dobijemy -10 repów ?????? 

Odpowiedz

Mi właśnie też wyłącza na dzialkach4
 [Obrazek: Kz4kBd4.png]
         On the way to Wonderland Heart
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości