Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie :(
Niestety z moim minecraftem dzieje się coś złego.  Dlatego chciałbym się pożegnać i podziękować za wspólną grę na tym wspaniałym serwerze. Nie mam pojęcia kiedy dołączę na serwer następnym razem. Mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej.
  Odpowiedz
Bay Smile
  Odpowiedz
Powodzenia w dalszym życiu! Wracaj Big Grin
[Obrazek: rvcLIYn.png]
  Odpowiedz
ok
...
[Obrazek: cClsMbB.png]
  Odpowiedz
Co konkretnie dzieje się z twoim minecraftem? Opisz problem może społeczność będzie mogła pomóc
  Odpowiedz
(27-06-2020, 13:04)Cwaniak142 napisał(a): Co konkretnie dzieje się z twoim minecraftem?  Opisz problem może społeczność będzie mogła pomóc

nom
[Obrazek: WLA4lg.gif]
  Odpowiedz
Już dawno napisałem o tym ale Rady nie pomogły. Jutro robię restart kompa . To ostatnia nadzieja
  Odpowiedz
(27-06-2020, 17:43)Milo058 napisał(a): Już dawno napisałem o tym ale Rady nie pomogły. Jutro robię restart kompa . To ostatnia nadzieja

napisz możne jeszcze raz  jak chcesz sproboj tez usunac wszystkie pliki z .minecraft wyedy ci sie wszystko na nowo pobirz
PADAWAN VEDIXA
  Odpowiedz
Wracaj szybko
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości