Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [xShlauf]
1. Nick: xShlauf
2. Data otrzymania bana: 28.06.20 rok, godzina chyba około 13
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: ,,Reklama serwera''
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Nitroxs/Nitro
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Uważam, że zostałem zbanowany niesłusznie, ponieważ nie reklamowałem żadnego serwera tylko po prostu chciałem strollować graczy i napisałem ,,zapraszam na serwer *****.pl'' - te gwiazdki to nie zamazane ip tylko sam je wpisałem, mam nawet ss jak piszę tą wiadomość bo przewidziałem, że będzie jakaś zadyma. Myślę, że dacie mi unbana bo nie reklamowałem serwera tylko chciałem zrobić wam żart za co przepraszam. Dodam jeszcze, że stworzyłem multikonto na forum, żeby napisać te wyjaśnienia. Gram na tym serwerze 5 lat i wy banujecie mnie na zawsze za takie coś, sprawdźcie to dokładniej.

LINK DO DOWODÓW - https://zapodaj.net/b48440dba667a.png.html
No wsm to unban powinien być lub ban na 24h za trollowanie administracji
JA CIĘ ROZWALĘ  JAK  KATEDRA W NOTING DAMIE - @KsamiX
no na tym ss nie widac twojej niewinnośći
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

(28-06-2020, 19:43)Masełkooo napisał(a): no na tym ss nie widac twojej niewinnośći

widac niewyslana wiadomosc, wyslalem chyba takie 3
(28-06-2020, 19:45)xShlauf napisał(a):
(28-06-2020, 19:43)Masełkooo napisał(a): no na tym ss nie widac twojej niewinnośći

widac niewyslana wiadomosc, wyslalem chyba takie 3

W każdej chwili możesz zmienić pisaną wiadomość na potrzeby ss'a 

Według mnie. Neutral
Sierżant Sztabowy Policji
Niedostępny
(28-06-2020, 19:38)xShlauf napisał(a): 1. Nick: xShlauf
2. Data otrzymania bana: 28.06.20 rok, godzina chyba około 13
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: ,,Reklama serwera''
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Nitroxs/Nitro
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Uważam, że zostałem zbanowany niesłusznie, ponieważ nie reklamowałem żadnego serwera tylko po prostu chciałem strollować graczy i napisałem ,,zapraszam na serwer *****.pl'' - te gwiazdki to nie zamazane ip tylko sam je wpisałem, mam nawet ss jak piszę tą wiadomość bo przewidziałem, że będzie jakaś zadyma. Myślę, że dacie mi unbana bo nie reklamowałem serwera tylko chciałem zrobić wam żart za co przepraszam. Dodam jeszcze, że stworzyłem multikonto na forum, żeby napisać te wyjaśnienia. 

LINK DO DOWODÓW - https://zapodaj.net/b48440dba667a.png.html
ub wsm powinien być, ale nie rób tak więcej bo takie "trolle" są bez sensu ;p
Angel Heart  life is brutal
z tego co wiem to normalnie nie kratkuje XD
Wstaw logi
[Obrazek: 8BQCppg.png]
Jakbyś mógł wstawić logi jeszcze z tej sytuacji.
[Obrazek: IHbbHm2.png]
Niedostępny
Decyzją Administracji ban zostaje skrócony do 3d. Zamykam.
https://easylife2.pl/showthread.php?tid=50671

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: IHbbHm2.png]
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości