Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwała @xLeaf i @matiso9
W tym wątku chciałbym pochwalić:
@matiso9 za niesamowitą aktywność na serwerze, jak dla mnie jest to najbardziej aktywny policjant (Vigorp  nie wiem za co dałeś mu ostrzeżenie)
@xLeaf za nadmierną aktywność (xD) i za rekord dokumentów (150)
 Zgiń wstań powstań  weteran ~~~ enderworior20
 Weteran  Urzędu
  Odpowiedz
Dziękuję Big Grin
[Obrazek: rvcLIYn.png]
  Odpowiedz
Gratulacje
Sygnatura została usunięta przez administracje. Powód: Sygnatura jest za duża
  Odpowiedz
Bardzo dziękuję za pochwałę Big Grin
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz
Hmmmm vigorp dał ostrzeżenie dla @matiso9 może dlatego że gra na serwie niby, ale jako policjant nic nie robi? Wiesz jakiego on rage dostaje na ts3 jak go wołają na komisariat czy do RP? XDDD

Wsm na lekarzu było to samo
Jest no-life na serwie problem ze tam buduje czy zarabia kasę czy cuś xD

Więc ostrzeżenie dał sprawiedliwe a wy daliście się zmanipulować <3  Heart
[Obrazek: 2qFN9Lf.jpg]

Da radę 100 rep+ do końca wakacji? 
  Odpowiedz
(28-06-2020, 20:35)Kowadełko_Ender napisał(a):
W tym wątku chciałbym pochwalić:
@matiso9 za niesamowitą aktywność na serwerze, jak dla mnie jest to najbardziej aktywny policjant (Vigorp  nie wiem za co dałeś mu ostrzeżenie)
@xLeaf za nadmierną aktywność (xD) i za rekord dokumentów (150)

gratuluje
Angel Heart  life is brutal
  Odpowiedz
(28-06-2020, 22:02)Sir_Trevsky napisał(a): Hmmmm vigorp dał ostrzeżenie dla @matiso9 może dlatego że gra na serwie niby, ale jako policjant nic nie robi? Wiesz jakiego on rage dostaje na ts3 jak go wołają na komisariat czy do RP? XDDD

Wsm na lekarzu było to samo
Jest no-life na serwie problem ze tam buduje czy zarabia kasę czy cuś xD

Więc ostrzeżenie dał sprawiedliwe a wy daliście się zmanipulować <3  Heart

Pisząc to pokazujesz jak nie szanujesz innych... Jakbyś nie zauważył chodze na wezwania graczy kradziez itp. Praktycznie zawsze... więc takimi odpowiedziami pokazujesz jak nie szanujesz kogoś roboty, co nie powiem jest hamskie. A na wezwania do komisariatu chodze zawsze... nie szanujesz innych taka prawda
[Obrazek: rvcLIYn.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości