Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie KsaxowYT
1. Imię: Ksawery
2. Nick: KsaxowYT
3. Wiek: 13 
4. Od kiedy grasz na serwerze?: Pół Roku ale miałem przerwę i wróciłem tydzień temu
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Lubię Grać w piłkę nożną. Lubie grać w gry komputerowe typu Fortnite, Minecraft, ETS2, Roblox, Fifa. Moją Pasją jest nagrywanie na youtube mam 1k subskrybcji. Nie mam dziewczyny. Lubie też pobiegać na podwórku oraz bardzo lubie opiekować sie swoim psem. 
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Bo jestem bardzo ogarnięty jak na swój wiek, i mam niemal idealne ortografie mam też doświadczenie na innych serverach mc
7. Zainteresowania: Piłka Nożna, Nagrywanie na youtube, Granie w gry komputerowe. 
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 9/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) nie
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? max 5h 
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Tak Posiadam mikrofon i discorda
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak
rekru off
https://easylife2.pl/showthread.php?tid=49632
[Obrazek: GQUSpC5.png]
rekru off
rekru off

nie discorde tylko team speak -_-
Rekrutacja zamknięta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: gCT0kaq.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości