Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga vigorp / MichallPL
(29-06-2020, 13:14)_Neroxs_ napisał(a): Tak patrzę na wasze komentarze, i żeby nie odpisywać każdemu, to napiszę to po prostu w jednym poście
1. Tak, jak @xxdamixx wspomniał - akcje REP za REP są zakazane (nawet minusowe), a podobno @vigorp dostał już upomnienie - czy tak jest, to nie wiem, bo ja na grupie administracyjnej nie jestem - ale tak wynika z postu @xxdamixx
2. Skargę może napisać każdy na każdego, ale nie fajnie, jak ktoś pisze skargę na przykład o to, że go okradł, bo to najlepiej sobie wyjaśnić prywatnie na PV, a nie pisać już skargi i nabijać sobie posty, a potem przychodzą ostrzeżenia do jednego i drugiego i się potem pytają, czemu dostałem ostrzeżenie (i proszę mi to nie fandzolić głupot, że tak nie jest, bo sam miałem ostrzeżenia na forum)
3. Co do moderatora, to sytuacja jest tym bardziej nie fajna, bo moderator ma pokazywać dobrą stronę, a nie jeszcze łamać regulamin.
I w tym momencie jak ja bym dał komuś REP za REP to na 500% dostałbym ostrzeżenie, a @MichallPL oczywiście tego ostrzeżenia nie dostał, bo to przecież moderator, ale to, że łamie regulamin, to mało kto zauważa. Przecież najbardziej trzeba patrzeć na graczy.
Administracja tak na prawdę jest super, wspaniale wypełnia swoje obowiązki, ale co niektórzy to po prostu są idioci (i teraz nikogo nie obrażam, ale czasami tak jest, że przyjdzie jeden z drugim do administracji i myśli, że jak jest moderatorem, to mu wszystko wolno)

Tylko ze ten ''moderator'' razem z patryczkiem są najbardziej pomocni. Nie wazne jaki masz problem itp oni przyjdą i bez wahania ci pomogą. A na dodatek jak napiszesz ze ktos jest idiotą apotem ze nikogo nie obrazasz to i tak go obraziłęs
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Skarga Odrzucona!

Możliwe powody odrzucenia skargi:
- Brak dowodów.
- Dowody są niewystarczające.
- Skarga jest bez sensu.
- Administracja uznała że osoba na którą składasz skargę jest niewinna.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości