Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Adamo9]
Dodam ze dostałem Ub czyli adex uważa ze ban był nie słuszny czyli logiczne jest to ze skarga jest słuszna Big Grin
[Obrazek: 8BQCppg.png]
(29-06-2020, 19:59)placek12 napisał(a): Dodam ze dostałem Ub czyli adex uważa ze ban był nie słuszny czyli logiczne jest to ze skarga jest słuszna Big Grin

Trochę się wtrącę UB a skarga to troszkę inna rzecz...

Adex jest właścicielem więc sam zadyceduję lub vigorp.

No nie wiem czy ty w myślach czytasz czy cu?

[Obrazek: gJKInl5.png]
(29-06-2020, 19:58)_MiCat_ napisał(a): A wiesz że po skuciu on nie mógł używać komend i mógł się nie zalogować ?

Jakoś inni mogli wbić i się zalogować
Młodszy Aspirant

KGP
EasyLife
Niedostępny
(29-06-2020, 19:58)_MiCat_ napisał(a): A wiesz że po skuciu on nie mógł używać komend i mógł się nie zalogować ?

jeszcze przed moim awansem na policjanta byłem skuty i również mnie wywaliło, a jakoś mogłem sie zalogować gdy wróciłem
[Obrazek: 11Sfzbs.png]
Niedostępny
Sprawa została wyjaśniona policjant nie zrobił nic za co miałby dostać ostrzeżenie lub kare //zamykam
Komendant EasyLife2!
Szkoda że ma męża bo z niej "zgrabne piksele" ~Adex 2k19 xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości