Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN Milo058 [2.3h]
1. Nick osoby zbanowanej: Milo058
2. Powód zbanowania: Nieopłacenie mandatu
3. Data i godzina wlepienia bana: 30.06.2020 11:04
4. Czas bana: 2.3h
5. Dowody: ---
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
  Odpowiedz
Co do jasnej cholery? Jakiego mandatu?!?! Od kilku dni nie ma mnie na serwerze!! Co to ma znaczyć. To jest oszustwo. Lepiej to usuń. Unbana nie musisz dawać bo mnie nie będzie jeszcze jakieś 2-3 dni. Ale to jest niedorzeczne. Wszystkie mandaty zostały opłacone a przy wyjściu z serwera po raz ostatni nie miałem żadnego. Edit: nie będzie mnie przez 2-3 dni więc nie opłace tego twojego mandatu. Zaraz sprawdzę kiedy go niby dostałem. Jak nic nie będzie napisane to... A i napisz albo podeslij link do tego mandatu. Edit2: dobra jest jakiś mandat ale on był opłacony. Opłaciłem go zaraz po przyjęciu mandatu. Nie będę ponownie płacił 5k. Nie wyrzebrzesz ode mnie tych pieniędzy. Mandat ważny był do 16 czerwca.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości