Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [ProXor]
Exclamation 
1) Nick:

ProXor

2) Wiek:
17

3) Od kiedy grasz na naszym serwerze:

Około od 2015 Roku

4) Czy spełniasz wymagania na rangę budowniczy? (Tak/Nie):

Tak

5) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (Tak/Nie):

Tak, co do mikrofonu nie jest jak na razie idealny ze względu na zepsucie karty dźwiękowej, mam adapter :/

6) Coś o sobie (opisz się min. 5 zdań):

Ooo, tu mogę się rozpisać a więc zaczynajmy. Jak wyżej wspominałem mam na imię Jakub lat 17 i mieszkam na mazurach. Uczę się w Technikum o profilu Reklamy ( po gimnazjum ) a teraz lecę do 2 klasy. Głównym moim zainteresowaniem w które wkładam teraz dużo czasu i pieniędzy jest ASG coś na zasadzie painballa ale bardziej rozbudowane jestem w grupie paramilitarnej Partyzanci, interesowałem się Bushcraftingiem ( Chyba dobrze napisałem xD), w wolnym czasie sporo rysowałem szkicowałem oraz robiłem grafiki na komputerze. Sporo czasu gram w Minecraft co widać ze względu na starego kompa i ledwo mi idą lepsze gry, poza Mc pogrywam z FS i ETS dawniej więcej czasu poświęcałem na grach wyścigowych/rajdowych. Po 18 zamierzam iść do Wojsk Obrony Terytorialnej a po skończonej szkole planuje albo iść dalej w swoim kierunku i wyprowadzić się do Gdańska bądź kształcić się dalej w kierunku wojska. Odnośnie EasyLife mam tu dość ciekawą i długą przeszłość wielu mnie zna niektórzy poznają jestem może byłem bardzo kontrowersyjną osobą na serwerze z powodu moich spin z policją, w ostatnim czasie poważnie się zmieniłem co może widać i otwieram bardzo dużą firmę na serwerze ale nie chce tu wnosić w nią reklamy. Od razu chciałbym także podziękować za całej Administracji i Infernua za to że daliście mi szansę wydostania się z BlackListy i teraz mam u was szansę bycia budowniczym, Dziękuję też dla Adexa i innych administratorów za to że jeszcze wytrzymujecie ze mną mówię poważnie xD bo ja sam z sobą czasem nie wytrzymuję. Myślę że to tyle troszkę się rozpisałem ale myślę że moje wypociny nie pójdą na marne Smile 

7) Jakie masz doświadczenie związane z tą rangą?:

Myślę że mam bardzo duże doświadczenie ze względu na to że często buduje sam coś na singlu, teraz rzadziej ze względu na pracę i prowadzenie firmy na EL, byłem budowniczym i pomimo tak wielkiej szansy ją zepsułem, poniżej znajdą się ss nie za wiele i nie wiadomo czego ale myślę że spodobają wam się.

8) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:

Dlaczego ja?? hmm nad tym pytaniem się trochę zastanawiałem ale odpowiedź brzmi tak:
Gram na serwerze od 5 lat i co nieco znam tu ludzi, potrafię budować na dość dobrym może i wysokim poziomie lecz nie mnie to oceniać, znam dość komend ułatwiających mi budowanie może nie wiadomo jakich ale takich w sam raz na mój pożytek.

9)  Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze? :

Hmm ogólnie ciężko mi tu odpowiedzieć ale tak 
- gdy pracuje od 21 do 1 w nocy
gdy nie pracuje może być to nawet 8 godzin 

10) Czy dostałeś kiedyś bana? (Jak tak to za co?):

tak była to spina z vigorpem która już dawno była wyjaśniona

11) Link/Zdjęcia swoich autorskich budowli: 

Druga Budowla

Nie są to wymiatające budowle zwalające ludzi z nóg ale myślę że się nie zawiedziesz Infernusie oraz droga Administracji ponieważ staram się poświęcam budowli dużo czasu dodać jej charakteru szczegółu i wyglądu 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za szansę na napisanie podania  Smile Big Grin
[Obrazek: 7993403df6fba.gif]
  Odpowiedz
Taką czcionke dałeś że jd
jestem na tak bo byłeś już budowniczym i bardzo dobrze sie sparwowałeś
budowle są modernowe
  Odpowiedz
Tak tak i jeszcze raz tak:
Wiek ++++
Staż+++++
Czas +
Doświadczenie+++
 Zgiń wstań powstań  weteran ~~~ enderworior20
 Weteran  Urzędu
  Odpowiedz
No na tak
Ładne budowle
Wiek na plus
Aktywność dobra
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
Na tak:
-Umie budować,
-Brakuje budowniczych,
[Legenda]xSkillek1337: Adex dasz na kilka sekund gm 1?

Adex:
[Obrazek: wIEhZDF.png]
  Odpowiedz
Bardzo ładnie budujesz i do tego pięknie rozpisane podanie No chyba wiadomo jaka ocena NA NIE
nie no xD na wielkie tak Big Grin
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
Szczerze samo podanie mnie jakoś nie powala, lecz budowle są całkiem dobre i myślę, że można dać ci szansę. Jestem na tak.
  Odpowiedz
Jak najbardziej na tak
Dobry ziom
Aktywny
Staż 
No i k0zak budowle, weź go infernus przyjmuj xd

[Policja] Urnii1

Odpowiedz
Na tak
- staż
- nadaje się
- doświadczenie
[Obrazek: 2qFN9Lf.jpg]

Da radę 100 rep+ do końca wakacji? 
  Odpowiedz
z tego co pamiętam infek mówił że nie sprawdza podań więc będziesz musiał poczekać z 2 miesiące XD
[Obrazek: GQUSpC5.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości