Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN kati15 [2d]
1. Nick osoby zbanowanej: kati15
2. Powód zbanowania: Pisanie nieprzyzwoitych rzeczy na chacie
3. Data i godzina wlepienia bana: 01.07.2020 00:20
4. Czas bana: 2 dni
5. Dowody: [22:52:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]kati15 » Jak nil dla oceanu minete robi.
[22:54:51] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]kati15 » Sir_Trevsky a wiesz słon ma duzego to jak bierze w usta to wychodzi dupą
[22:55:31] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]kati15 » Bo juz nie raz widziałam jak robiłes gałe dla słonia.
[22:56:35] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]kati15 » Nil8932 sam utkaj pizdre.
[22:59:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]kati15 » Nil wali dorszem.
[23:01:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]kati15 » Nil marzy o jednym zeby zrobic gałe dla tatusia.

I jeszcze troche więcej ale nie ma sensu wstawiać całych rozmów
xD niby nie przyzwoite ale śmieszy troche hahaha
[Obrazek: 7993403df6fba.gif]
ogółem panie Cwaniaku wszyscy tam sie wyzywaliśmy dla beki ale oke
LEGENDA?!

.

ajaj katiś
The world is still the same, it's just less in it.
(01-07-2020, 11:06)ReMeK321210 napisał(a): ogółem panie Cwaniaku wszyscy tam sie wyzywaliśmy dla beki ale oke

+1 ale wiesz cwaniaczek ma zawsze racje nawet gdy nie ma racji nic nie zrobisz taki jest cwaniak
[Obrazek: m2QQSvd.png]
Damy rade 100 repów do konca wakacji ? Liczę na was <3
Ale to są bany dla beki, nie wiecie?

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości