Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....
Musze was zmartwic Sad
Blokada polaczen z innych krajow niz polska nic nie zdziala bo istnieje cos takiego jak polskie sockety...
  Odpowiedz
A wiesz, że ataki na serwery są karalne?
[Obrazek: rvcLIYn.png]
  Odpowiedz
znalazł się wielki technik XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Obrazek: GQUSpC5.png]
  Odpowiedz
(01-07-2020, 09:41)matiso9 napisał(a): A wiesz, że ataki na serwery są karalne?
Gdzie napisalem ze ja to robie?
  Odpowiedz
A wiesz że to co robisz to jest zwykłe skurwysyństwo ? Dziecko pobrało sobie .crash i teraz się bawi :O
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
(01-07-2020, 09:41)Kotencjuszekk napisał(a): znalazł się wielki technik XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Potenszny vexio

(01-07-2020, 09:42)SelwestTM napisał(a): A wiesz że to co robisz to jest zwykłe skurwysyństwo ?

(01-07-2020, 09:42)SelwestTM napisał(a): A wiesz że to co robisz to jest zwykłe skurwysyństwo ? Dziecko pobrało sobie .crash i teraz się bawi :O

Pobralo .crash XDDDDD nawet nie wiesz o czym mowisz
  Odpowiedz
NO DEBIL idź na podwórko a nie znecasz sie nad ludźmi tępa kurwo jebana Dziękuje i przepraszam za wyrażenia
PADAWAN VEDIXA
  Odpowiedz
Można to wywnioskować z twojej wypowiedzi
tak btw ciągnij lache na głęboko
[Obrazek: 8BQCppg.png]
  Odpowiedz
(01-07-2020, 09:42)eloelo napisał(a):
(01-07-2020, 09:41)Kotencjuszekk napisał(a): znalazł się wielki technik XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Potenszny vexio

(01-07-2020, 09:42)SelwestTM napisał(a): A wiesz że to co robisz to jest zwykłe skurwysyństwo ?

Hmm ciekawe konto powstało przed chwilą, ma 3 posty, 0 rep, i czas online 5m. Kurwa smoki atakują server wiesz ?
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
(01-07-2020, 09:44)starmichu napisał(a): NO DEBIL idź na podwórko a nie znecasz sie nad ludźmi tępa kurwo jebana Dziękuje i przepraszam za wyrażenia

Znecam sie? Wydaje mi sie ze to ty powinienes isc na dwor jak piszesz ze znecam sie nad ludzmi. To jest internet nie prawdziwe zycie + nigdzie nie napisalem ze ja to robie
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości