Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [matiso9]
1. Nick: DowudK
2. Nick gracza oskarżanego: matiso9
3. Czas zdarzenia: przed chwila
4. Opis zdarzenia: Gralem sobie normalnie i nagle wchodzac na serwer pisze mi ze zostalem zbanowany powod: Brak.
5. Dowody(SSY/Film): Na forum napisal ze da mi bana jak wejdzie na serwer za niby jakies ataki a ja nie wiem oco chodzi i ban jest bez powodu ani zadnych dowodow na jakies ataki
Jestem tu nowym graczem przenioslem sie tu z innego reallife ale jak widze jak tu sie graczy traktuje to ja dziekuje za taka gre
Yhm ddosowałeś i botowałeś serwer i teraz próbujesz być niewinny.
Zawsze jak wchodziłeś na serwer, serwer wywalało, jeżeli to nie prawda zamieść na forum odwołanie od bana
[Obrazek: rvcLIYn.png]
(01-07-2020, 09:55)igor0208 napisał(a): Yhm ddosowałeś i botowałeś serwer i teraz próbujesz być niewinny.

Jaki kolwiek dowod?
Schowaj sie
[Obrazek: 8BQCppg.png]
(01-07-2020, 09:55)matiso9 napisał(a): Zawsze jak wchodziłeś na serwer, serwer wywalało, jeżeli to nie prawda zamieść na forum odwołanie od bana

Bo to nie prawda. Dopiero zaczalem tu grac i ledwo ogarniam te forum wiec nawet nie jestem pewny czy dobrze napisalem
(01-07-2020, 09:56)placek12 napisał(a): Schowaj sie

K***a na c**j się wypowiadasz w każdym poście jak nic do powiedzenia nie masz ciulu p******y
Krzys16 napisał 01-07-2020, 10:11:
Otrzymujesz ostrzeżenie 20%, powód: Wulgaryzmy w odpowiedzi do wątku.
Obywatel
Niedostępny
(01-07-2020, 09:56)DowudK napisał(a):
(01-07-2020, 09:55)matiso9 napisał(a): Zawsze jak wchodziłeś na serwer, serwer wywalało, jeżeli to nie prawda zamieść na forum odwołanie od bana

Bo to nie prawda. Dopiero zaczalem tu grac i ledwo ogarniam te forum wiec nawet nie jestem pewny czy dobrze napisalem

No to dziwne, że jak wchodziłeś to serwer wywalało, mówię napisz odwołanie
[Obrazek: rvcLIYn.png]
(01-07-2020, 09:57)KQBA napisał(a):
(01-07-2020, 09:56)placek12 napisał(a): Schowaj sie

Kurwa na chuj się wypowiadasz w każdym poście jak nic do powiedzenia nie masz ciulu pierdolony

z grubej rury poleciał nasz kukuba XDD
[Obrazek: GQUSpC5.png]
(01-07-2020, 09:58)matiso9 napisał(a):
(01-07-2020, 09:56)DowudK napisał(a):

No to dziwne, że jak wchodziłeś to serwer wywalało, mówię napisz odwołanie

Co ci na to poradze postaw sie na moim miejscu dopiero tu wbilem ledwo 5m pogralem wywalalo serwer co 2m i nagle ban wchodze na forum a tam jestem oskrazony o ddosy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości