Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga McDziabong
Według mnie dziabong się opierdzila mysli że ranga to jakaś zabawa a nie nie ma go od 21 dni kurde ogarnij się dziabong bo nikt nie będzie na ciebie czekał -_-
Tutaj pochwała dla Marcina za wszystko co nam zbudował od tego czasu co cię nie ma ^_^

Leń! nie chcę mu się odwalać roboty, tylko #HighLife #Wyje**ane

✔ Były Sekretarz Premiera

Jeśli pomogłem, możesz dać mi rep+

to jest leń a nie budowniczy takich to my tu nie chcemy to jest pożądny serwer
Weteran easylife II
fajnie xddd
(24-11-2017, 15:02)marcinxd222 napisał(a): A miał taki zapał co on miał nie zrobić.  Zobaczył ile trzeba wypełnić żeby zrobić aby to wyglądało jak ma wyglądać to nagle ma z/w.... Jak wyszedł do 21 dni go nie ma.  Hahaha

Jak twój stary po mleko
The more you care the more 
you have to lose.

-Harry Potter.
(08-05-2020, 22:46)Kinia22 napisał(a):
(24-11-2017, 15:02)marcinxd222 napisał(a): A miał taki zapał co on miał nie zrobić.  Zobaczył ile trzeba wypełnić żeby zrobić aby to wyglądało jak ma wyglądać to nagle ma z/w.... Jak wyszedł do 21 dni go nie ma.  Hahaha

Jak twój stary po mleko

https://www.youtube.com/watch?v=Z0YhGmm2LnY
All I need is the rhythm divine...

Jestem na tak
  Moderator ⭐⭐⭐
Na tak
   [Obrazek: GMdWpZB.gif]   
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
  Moderator ⭐⭐⭐

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości