Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny v2 [*]
Przeprosiny ._.
Chciałbym przeprosić @Maciek123 któremu zrobiłem dużo przykrego syfu,
lecz także premiera @NiftyPL który na mnie liczył,i wiem że go zawiodłem.
Chciałbym też przeprosić administrację serwera i przede wszystkim cały serwer ponieważ
wiem ile ta sytuacja wyrządziła krzywdy i ile osób uważa mnie teraz za całkowicie
bezmyślnego i głupiego człowieka który pragnie wyeliminować każdego który stanie
mi na drodze,tak nie jest.Wszystkich mam was na sumieniu,oraz cały serwer.
Byłbym w stanie nawet za ten serwer się poświęcić,i za to ,,comunnity'' gdyby
kiedykolwiek taka sytuacja się wydarzyła.Wiem i żałuję tego że chciałem tak zrobić,
dlatego chciałbym was wszystkich przeprosić od serduszka.
Naprawdę nie wiem co mi było w tym pustym łbie i chciałbym naprawić te błędy które
popełniłem.Mam nadzieję że wszystko się kiedyś ułoży i znów będziemy się cieszyć
dobrymi,szczerymi i koleżeńskimi osobami które nas otaczają.

Pozdrawiam 
._.
  Odpowiedz
I dobrze że masz bana mnie też wkopaleś ale udało mi się z tego wyjść na następny raz pamiętaj wysyłać całe ss
[Obywatel]
  Odpowiedz
Boże jak widze te twoje odwołania to mi się śmiać chce. Napisalbys przeprosiny takie głębsze na PW albo na mesku ale nie po co. Ja liczę na głębokie przeprosiny nie pisane 10 minut tylko kilka dni. Ta sytuacja kosztowała mnie dużo stresu i dużo łez.
[Obrazek: aCCUZdB][Obrazek: aCCUZdB]
  Odpowiedz
(01-07-2020, 14:33)Maciek123 napisał(a): Boże jak widze te twoje odwołania to mi się śmiać chce. Napisalbys przeprosiny takie głębsze na PW albo na mesku ale nie po co. Ja liczę na głębokie przeprosiny nie pisane 10 minut tylko kilka dni. Ta sytuacja kosztowała mnie dużo stresu i dużo łez.

On stara się was przeprosić zależy mu bo gdyby mu nie zależało to po co piszę już to 3 raz a ciekawe jak ty byś to napisał tacy jesteście ale żeby postawić się na jego miejscu to nie bo raz za krótkie a potem że za mało czasu to pisał skąd wiesz ile to pisał panie mądralo
Mam depresję/życie mnie nudzi ?
  Odpowiedz
(01-07-2020, 14:33)Maciek123 napisał(a): Boże jak widze te twoje odwołania to mi się śmiać chce. Napisalbys przeprosiny takie głębsze na PW albo na mesku ale nie po co. Ja liczę na głębokie przeprosiny nie pisane 10 minut tylko kilka dni. Ta sytuacja kosztowała mnie dużo stresu i dużo łez.

Ma siedzieć 24/7 i pisać według ciebie. Zacznij myśleć człowieku on chce cie przeprosić liczy się gest nie to ile pisze.
Sygnatura została usunięta przez administracje. Powód: Sygnatura jest za duża
  Odpowiedz
(01-07-2020, 19:37)medi napisał(a):

Ma siedzieć 24/7 i pisać według ciebie. Zacznij myśleć człowieku on chce cie przeprosić liczy się gest nie to ile pisze.

+1
Mam depresję/życie mnie nudzi ?
  Odpowiedz

Jak ja widzę twoje komentarze to śmiać mi się chce. Kim ty kur*a jesteś? To z tego co rozumiem to on ma pisać ci zasrane przeprosiny 3 dni? Jak dla mnie to jest śmieszne co ty robisz. Ta sytuacja kosztowała cie dużo stresu? Jak wiesz że nic nie zrobiłeś to mówię jak było to chyba proste, życie jest pełne stresowych sytuacji które dopiero wymagają stresowych sytuacji które dopiero wymagają porządnych przeprosin, a nie zwykłe podrobienie logów. Szczerze jesteś dla mnie zwykłym klapkiem równie dobrze chłop mógł napisać na PW: przepraszam za podrobienie logów i okłamanie całego urzędu. Wiec teraz poproszę odpowiedź nie pisaną kilka minut tylko kilka dni Smile
[Obrazek: D69Ok1v.png]
Co ja się będę pier***ił z tym telewizorem, biorę go - Adex 2k20
  Odpowiedz
(01-07-2020, 19:37)medi napisał(a):

Nie zesraj się
  Odpowiedz

Ale ty jesteś głupi xDDD
Ma cie przepraszać nie wiadomo ile niby?
Swoją drogą skoro przez to płakałeś to nwm jak powiem "BUU" to też sie popłaczesz?
[Obrazek: 8BQCppg.png]
  Odpowiedz

Ja nie wiem jak mozna miec takie duze ego xD
Mam nadzieję że wzrost mojej aktywności cię usatysfakcjonuje ~~ @Cwaniak142
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości