Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PL] podanie na pracownika starmichu
1. Imię: Michał
2. Wiek: 13,5
3. Nick: starmichu
4. Coś o sobie (mini. 3 rozbudowane zdania): Cześć, mam na imię Michał. Urodziłem się w Toruniu w 2006r, pół roku później się wyprowadziłem się do Włoch gdzie spędziłem całe przedszkole oraz zerówkę (umiałem mówić płynnie po Włosku w wieku 3 lat i mówiłem już wtedy 2 językami). Gdy wróciłem do polski, po 4 latach pobytu we Włoszech, zamieszkałem w Toruniu. Tam chodziłem do szkoły przez 3 lata,  po czym się wyprowadziłem na  wieś i tam chodzę do szkoły. Teraz chodzę do 7 klasy a rok temu skończyłem szkołę muzyczną I stopnia z wyróżnieniem grając na klarnecie i pianinie, (jako instrument dodatkowy). Niestety jestem dyslektykiem, ale staram się nie robić błędów ( jak znajdziecie w tym wątku jakiś błąd to bardzo przepraszam). Jestem wielkim fanem F1 i kibicuje, Aston Martin Red Bull oraz lubię Star Wars (bez hejtu proszę). Mam jedną siostrę, która też gra na serwerze (@lunia12 ). Bardzo lubię grać w szachy (kiedyś byłem mistrzem gminy w mojej kategorii wiekowej). Mam 1 kota, z którym bardzo lubię się bawić. Chodzę do harcerstwa. 
5. Dlaczego ty (minimum 3 rozbudowane zdania):
- nie jestem toxik
- staż
- nie mam żadnej dramy
6. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze, forum bądź ts3? (Jeżeli tak to za co!): jakies tam małe baniki i raz 2 dnia za wykorzystanie 1 błędu
7. Czy przeczytałeś/aś wszystkie ważne wątki? (Regulamin, opis pracy, zarobki oraz wymagania): bla bla bla tak
8. Na jakim poziomie jest Twoje RP? (od 0 do 10): 8,5
9. Ile czasu możesz poświęcić na stanowisko Pracownika w naszej firmie?: ile bedzie tża
PADAWAN VEDIXA
Twoje podanie zostało  zaakceptowane.
Zgłoś się do mnie, @xLeaf lub @Urnii1 w sprawie II etapu rekrutacji.
[Obrazek: true_icon_by_cocuklari2-d4l6c08.png]
                                                                               vPremier
                                                                              14.03.2020
                                          [Obrazek: EYjuR3Z.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości