Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuje pomocy przy wchodzeniu na serwer
Exclamation 
Witajcie!

Chciałbym się spytać czy ktoś by wiedział o co z tym chodzi lub jak temu zaradzić. Gdy wchodzę na serwer to od razu mnie wywala i pokazuje mi się taki komunikat (też kilka wiadomości mi się wyświetlało o innej podobnej treści). Na inne serwery moge normalnie wchodzić i normalnie grać. Może Administracja będzie wiedzieć o co z tym chodzi.

Oto zrzut ekranu:
https://imgur.com/gallery/RU3ZGW2

Będę wdzięczny jeżeli ktoś mi przy tym pomoże Big Grin
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz
Włóż do ryżu
Dzięki za grę
  Odpowiedz
(26-07-2020, 14:15)Nitroxs napisał(a): Włóż do ryżu

Te twoje komentarze są już tak irytująca i zarazem żałosne, gdy nie jesteś już modem zmieniłeś się i co chwila jesteś do innych wredny i chamsko się odzywasz, zamiast głupio pisać, byś może w końcu pomyślał i pomógł, a teraz moim zdaniem powinien być ban, bądź ostrzeżenie bo to nie pierwszy raz. Robisz się coraz bardziej wredny i chamski, a tak daleko nie zajdziesz TonguePPPP.

A co do problemu, to może być wina twojego neta lub pamięci.
[Obrazek: rvcLIYn.png]
  Odpowiedz

Ty to jesteś jak stara szafa, jak się mocno nie pierd*lnie to się nie zamkniesz.
  Odpowiedz
(26-07-2020, 14:21)matiso9 napisał(a):

Te twoje komentarze są już tak irytująca i zarazem żałosne, gdy nie jesteś już modem zmieniłeś się i co chwila jesteś do innych wredny i chamsko się odzywasz, zamiast głupio pisać, byś może w końcu pomyślał i pomógł, a teraz moim zdaniem powinien być ban, bądź ostrzeżenie bo to nie pierwszy raz. Robisz się coraz bardziej wredny i chamski, a tak daleko nie zajdziesz TonguePPPP.

Jak był moderatorem musiał mieć wysoką kulturę a teraz nie musi i nikt mu nie zabroni tak pisać.
[Obrazek: hj1nGCL.gif]
On the way to Wonderland Heart
  Odpowiedz
(26-07-2020, 14:26)Przebusky napisał(a):

Ty to jesteś jak stara szafa, jak się mocno nie pierd*lnie to się nie zamkniesz.

Odezwał się ten co się podlizywał tylko by dostać krótszego bana XD 2 licowosc

(26-07-2020, 14:21)matiso9 napisał(a):

Kolejny co mi życie zatruwal, a teraz się spłakał między innymi przez takich 2licowych osobach zrezygnowałem

Po 2 za kogo ty się do uja uważasz dwulicowy człowieku tu się  podlizujesz, a teraz gdy nie masz w tym interesu wyzywasz
Dzięki za grę
  Odpowiedz
(26-07-2020, 15:00)Nitroxs napisał(a):

Odezwał się ten co się podlizywał tylko by dostać krótszego bana XD 2 licowosc
yhmm, tylko o skrócenie bana poprosiłem to po pierwsze, po drugie nic nie miałeś przeciwko mi dać tego bana, a po trzecie i tak godzina by mnie nie zbawiła, po czwarte co to powiedziałeś że mogę mieć skróconego bana więc o niego poprosiłem. Więc nie mów że się podlizuje tylko po prostu byłeś dobrym moderatorem, mało kto skrócił by mi to, teraz się zmieniłeś a żeby do twojego zachowania się zniżyć to trzeba kur*a wiertła sowieckiego i wkopać się w pi*** daleko żeby tam być.
  Odpowiedz
Dobra, naprawilem to i mogę normalnie grać. Zmiana ustawień neta pomogła. Najlepiej zamknąć ten wątek bo się za bardzo kłócicie
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości