Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Budowa] Djenne Mosque
(26-07-2020, 22:48)Przebusky napisał(a): Co to jakieś budowle arabskie? Brzydkie to jest tak bardzo (bez obrazy)  że powinno być potraktowane zaznaczeniem i wpisaniem //set 0.

Ale nie musiałeś mówić co trzeba z tobą zrobić
Dzięki za grę
  Odpowiedz
ale ładne :o

It's funny how the people who know least about you always have the most say.

Odpowiedz
(27-07-2020, 08:45)Nitroxs napisał(a): Ale nie musiałeś mówić co trzeba z tobą zrobić

co? xD Po pierwsze, co napisałem że trzeba coś ze mną zrobić? Po drugie nie mówię tylko pisze, po trzecie to co piszesz przeciwko mnie to możesz zostawić dla siebie. Jak widać gdy byłeś moderatorem stara szafa się zamknęła i było spoko a teraz się otworzyła i naskakuje na wszystkich, dobranoc.
  Odpowiedz
(26-07-2020, 22:48)Przebusky napisał(a): Co to jakieś budowle arabskie? Brzydkie to jest tak bardzo (bez obrazy)  że powinno być potraktowane zaznaczeniem i wpisaniem //set 0.

Każdy ma inny gust, mi się podoba
[Obrazek: hj1nGCL.gif]
On the way to Wonderland Heart
  Odpowiedz
Nie no genialne Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Jeżeli katedry i kościoły zaczną płonąć sprawka kogo wiemy to będzie
..
A tak na serio fajno fajno super odwirowanie❤️
[Obrazek: QLaOxHa.png]
  Odpowiedz