Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Miedronka-Zamówienia] Zaległe Zamówienia do odbioru
Exclamation 

Zaległe Zamówienia do odbioru

Zgodnie z Regulaminem Zamówień w Miedronce nakazuje się odbioru zamówień w przeciągu 2 tygodni od dnia realizacji.
Lista osób spóźnionych z odbiorem zamówienia:
Adamo9 | 2 zamówienia |
123dawid123
GaNoRuS*

Bardzo proszę o pilny kontakt na PW do dnia | 01.08.2020r. |
Brak odpowiedzi, bądź wyjaśnień będzie skutkował wpisaniem na Permanentną Czarną Listę Zamówień w Miedronce.

Pozdrawiam:
Właściciel Miedronki
@Krzys16

* - Zamówienie zostało złożone przed wprowadzeniem Regulaminu Zamówień Miedronki.
Brak odpowiedzi, bądź wyjaśnień będzie skutkował usunięciem zamówienia z Miedronki.
[Obrazek: IHbbHm2.png]
  Odpowiedz
Ganorus i 123dawid123 przestali grać
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
(31-07-2020, 15:34)SelwestTM napisał(a): Ganorus i 123dawid123 przestali grać

123dawid123 wyjechał A do ganorusa nie mam zastrzeżeń bo chyba znowu faktycznie przestał grać
Brak
  Odpowiedz
wrucilem dzis i niemoge trafic kiedy  i_am-igor bedzie aktywny popros go niech mi na pw napisze
 ------------------------------------------------
           123dawid123 fan easylife,a

Odpowiedz
(01-08-2020, 18:46)123dawid123 napisał(a): wrucilem dzis i niemoge trafic kiedy  i_am-igor bedzie aktywny popros go niech mi na pw napisze

Zamówienia wydaje Krzysztof szesnasty
Gambia de miuszika dr juzink makarena
  Odpowiedz
Nie przestalem grać XD
Krzys16 napisał Wczoraj, 07:42:
Patrząc na twoją aktywność no nie wiem. Mniejsza o to. Kiedy odbierzesz zamówienie?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości