Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WAŻNE] Możliwe czyszczenie kont graczy (Zwrot nielegalnych itemów) 2020-07-31
1. Nick na serwerze: lolin07

2. Co od nich dostałem?: 2 shulkerboxy w nich: kilka beaconów, enchantowany napierśnik, enchantowane złote jabłka, złote jabłka.

3. Gdzie administracja znajdzie: Narazie nigdzie bo nie mogę wejść na serwer. A tak to chyba wszystko jest w skrzyni w drewnianym domku. Skrzynka jest pojedyncza (łatwo znaleźć bo jest 1 tylko taka czyli właśnie ona).
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze:Xyster_Dj
2. Co od nich dostałem: nic nie byłem na serverze
3. Gdzie administracja znajdzie itemy do zabrania: -
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: ProXor
2. Co od nich dostałem?: Możliwe że coś dostałem, ciężko mi określić ale bardziej to pieniądze nie wiem ile czy na pewno coś dostałem bo nie zwracałem uwagi więc musiał bym wbić bądź musielibyście spojrzeć w Logi
3. Gdzie administracja znajdzie itemy do zabrania: w moim /money, w bankomacie mam swoje zarobki tylko
[Obrazek: QLaOxHa.png]
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: Lordix
2. Co od nich dostałem?: Kasa + Itemki miałem (4 mln moze wiecej)
3. Gdzie administracja znajdzie itemy: Dwa puste Shulker boxy białe na działce a cała kasa od nich na /money bo reszta poszła na skup
(Proszę o sprawdzenie /bp /ec, eq)

Edit: Proszę o zabezpieczenie moich działek /p h 
I tak samo działki firmowej edytuje to dlatego iż dziś rano wyjechałem za Granice na tydzień czasu i pisze z telefonu
Siema Siema
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: xLeaf
2. Co od nich dostałem?: 29k oraz stak diamentowych bloków (Dam że swoich bo wcześniej przerobiłem i włożyłem do wielkiej skrzynii gdzie jest wiele diamentów, nie dałbym rady szukać tych samych diamentów co dostałem od nich), trójząb.
3. Gdzie administracja znajdzie itemy do zabrania: Gdy będzie serwer włączony dla graczy to będzie na /warp firmy (firma_2) przed budynkiem firmy skrzynka z tabliczka "Do zabrania" i w niej będzie trójząb oraz 64 sztuk bloków diamentów. A pieniądze prosze mi zabrać (29k).

Trójząb od nich dostałem ale raczej mi cofnęło, kupiłem od nich za 15k 28 lipca. 
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz
[Obrazek: lrMSgtk.png]

ODDANE
[Obrazek: avatar-91.gif]
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: nexus
2. Co od nich dostałem?: 100k , ileś shulkerbox , około 32 lub więcej latarnie ( przez backup juz tego nie mam)
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: nil8932
2. Co od nich dostałem?: Enchantowany set, 2 trojzaby i gotówka (dokładnej liczby nie jestem w stanie sprawdzić ,ponieważ wypłaty dostawałem nie regularnie)
3. Gdzie administracja znajdzie itemy do zabrania: Moja działka na plotme /p h 2 (koordynaty -213.415/65.50000/241.737) przygotowałem skrzynie dla administracji z tabliczką "itemy do zabrania przez administracje"
Prezes tej lodziarni 
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: Madziax04
2. Co od nich dostałem?: pieniądze lecz nie wiem ile bylo ich dokladnie cos kolo 200k chyba / 32 latarnie morskie
3. Gdzie administracja znajdzie itemy do zabrania: /Warp dzialki4 - dzialki4_80 na dole w magazynie jest skrzynka

1. Nick na serwerze: Madziax04
2. Co od nich dostałem?: pieniadze nie wiem ile ich bylo cos kolo 200k oraz 32 latarnie morskie( przez backup juz tego nie mam)

.........
[Obrazek: kAVNQbT.png?1]
  Odpowiedz
1. Nick na serwerze: VeedixPL
2. Co od nich dostałem?: Nie wiem czy dostałem od nich jakiś hajs ale żeby nie bylo że np. nie zauważyłem to wyczyśćcie mi gotówke na serwie z banku/portfela.
3. Gdzie administracja znajdzie itemy do zabrania: bankomat i portfel na serwie
[Obrazek: tenor.gif?itemid=11218974]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości