Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie Yski (@adex Look)
1. Nick: Yski
2. Data otrzymania bana: 31.07.2020r
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: Współpraca z emsa + nielegalne itemy 
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: @Adex
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: W żadnym stopniu nie współpracowałem z @Emsa001 jeśli chodzi o el2 (nie ma sensu niszczenie serwera na którym grałem 3 lata) , jaki sens byłaby wspolpraca z osobą która niszczy gospodarkę dla el2? Zaczęło się od tego że wbiłem na jego serwer discord, niszczyliśmy małe serwerki bez zabezpieczeń itp. Potem powiedziałem jemu o serwerze easylife2, wbił i powiedzial że fajny serwer itp itd. Zaczął dawać mi jakieś itemy (nie wiedziałem że są nielegalne bo miały normalne enchanty) bazę na survivalu kazał mi zrobić bo mówił że jak nie zrobię to powie że to ja niszczyłem el2 i to był mój pomysł a bana nie chciałem. Jeśli chodzi o @Emsa001 teraz jesteśmy pokłóceni i się nie odzywamy do siebie xd

Jeśli nie dostanę ub - trudno 

Nie mogę wbić na ts3 bo jestem na długim wyjeździe.
[Obrazek: WLA4lg.gif]
Jak wrócisz z wyjazdu i bedziesz mógł przejść weryfikacje na TS3 to napisz jeszcze raz odwołanie.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości