Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
∙•●System Awansów, Ostrzeżeń, Degradacji Zieleniak ''Na Straganie''●•∙
#1
Information 

System Awansów, Ostrzeżeń, Degradacji oraz Czarnej Listy Zieleniak ''Na Straganie''

Awanse
Awanse pojawiają się w każdą niedzielę. Otrzymują je tylko osoby, które wywiązały się ze swoich obowiązków w ciągu tygodnia i nie dostały żadnego ostrzeżenia. Każda ranga ma 4 stopnie doświadczenia, oznaczanych gwiazdkami. Awanse polegają na ich podnoszeniu. Każdy poziom doświadczenia wiąże się z pewną premią do wypłaty (więcej informacji: klik ).

Degradacje
Degradację także można otrzymać w niedzielę, jest też możliwość otrzymania jej w ciągu tygodnia za złamanie poniższych wykroczeń:
> przekroczenie dopuszczalnej ilości ostrzeżeń w firmie,
> złamanie regulaminu firmy,
> otrzymanie bana na serwerze trwającego min. 7 dni (w przypadku okresu próbnego ban trwający min. 3 dni skutkuje zwolnieniem)
Degradacja oznacza zwolnienie pracownika z firmy. Ponowne dołączenie do firmy poprzez napisanie podania jest możliwa dopiero po tygodniu (od chwili otrzymania degradacji). Po tym okresie dana osoba może napisać podanie na dowolną rangę (jeżeli rekrutacja jest otwarta). Wcześniejsze napisanie podania skutkuje wpisaniem osoby na czarną listę pracowników w firmie na zawsze (z możliwością odwołania).

Ostrzeżenia
Ostrzeżenie można otrzymać w dowolnej chwili m.in. za:
> niewłaściwe zachowanie nienaruszające regulamin firmy,
> niewywiązywanie się ze swoich obowiązków,
Pracownik z odbytym stażem może mieć maksymalnie 3 ostrzeżenia (3 ostrzeżenie skutkuje degradacją z firmy), natomiast pracownik na okresie próbnym (które trwa 7 dni) może mieć tylko 2 ostrzeżenia (2 ostrzeżenie skutkuje zwolnieniem z firmy). Ostrzeżenia zostają unieważnione po miesiącu od otrzymania pierwszego ostrzeżenia.

Czarna lista
Czarna lista jest to lista osób, które nie mogą napisać podania na żadną rangę w firmie. Na Czarną listę można trafić za m.in.:
> wielokrotne naruszanie regulaminu firmy,
> nie zmienienie swojego zachowania pomimo wielokrotnych upomnień,
> napisały podanie na wybraną rangę po degradacji, przed upływem 1 tygodnia,
> obrażały Zarząd firmy, oraz innych pracowników,
Na Czarną listę dana osoba jest wpisywana według zasad ustalonych w regulaminie, jednak w każdej chwili może napisać odwołanie (chyba, że nie ma prawa się odwołać) pisząc specjalny wątek na dziale firmowym,
korzystając ze wzoru:

Tytuł wątku: [ZnS] Odwołanie z Czarnej Listy 
1. Nick:
2. Za co dostałeś Czarną Listę:
3. Powód odwołania: <dlaczego, chcesz wrócić do firmy>
[Obrazek: tenor.gif?itemid=14083082]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości