Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja dla Urzędników

Informacja dla Urzędników

W związku z zamknięciem serwera od środy w tym tygodniu nie odbędzie się głosowanie na Urzędnika Tygodnia oraz nie będzie wypisanych awansów ani wypłat.

Bardzo proszę o napisanie raportów z wyrabiania dokumentów do końca niedzieli. Zostaną one doliczone do raportów w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam:
[Obrazek: IHbbHm2.png]
  Odpowiedz
Jasna sprawa Smile
[Obrazek: APNKPgH.gif]
  Odpowiedz
Nie ma sprawy Krzysiu Big Grin
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz
A co jeśli nie mam normy ? Bo mam 11
Krzys16 napisał 01-08-2020, 07:44:
Jest to wyjątkowa sytuacja i macie prawo nie mieć normy skoro pracowaliście jedynie dwa dni. Chcę żebyście napisali te raporty po to by wyrobione dokumenty nie poszły na marne, dlatego zostaną doliczone do raportu z przyszłego tygodnia.
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
Mam napisać kiedy nie mam normy? Mam 6...
Krzys16 napisał 01-08-2020, 07:45:
Jest to wyjątkowa sytuacja i macie prawo nie mieć normy skoro pracowaliście jedynie dwa dni. Chcę żebyście napisali te raporty po to by wyrobione dokumenty nie poszły na marne, dlatego zostaną doliczone do raportu z przyszłego tygodnia.
[Obrazek: 6xCkLMs.png]
  Odpowiedz
Ymm ok
Brak
  Odpowiedz
Jak zwykle urzędnicy nic nie dostają w takich sytuacjach, a inne frakcje owszem
Krzys16 napisał 01-08-2020, 14:08:
Jakie frakcje? Bo rozmawiałem np. z @MrocznYY i mówił, że oni tez w tym tygodniu nie dają wypłat itd.
Dzięki za grę
  Odpowiedz
@Krzys16 w tamtym tygodniu kazda frakcja normalnie dostala...
Krzys16 napisał 01-08-2020, 14:24:
No przecież w tamtym tygodniu była normalnie praca i serwer i był @NiftyPL
Dzięki za grę
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości