Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Sąd i posady sędzowskie
Nazwa: Departament sprawiedliwości

Opis:Była by to nowa kategoria pracy tak samo jak lekarz i inne prace na podanie.Funkcjonowała by ona jak inne kadry i zajmowała się sądem i prawem. Do wyboru były by 3 posady sędzi,prokuratora,adwokata. Sędzia-Zajmowałby się sądem i rozstrzygnięciami w sądzie. Prokurator-Współpracował by z policją i obejmował swoimi działaniami sprawy typu narkotyki oraz inne większe przewinienia. Prokurator mógłby prosić jako i kare pieniężną  jak i ban w przypadku czegoś gorszego jednak o wszystkim decydował by sędzia. Adwokat-tutaj dzielimy go na 2 klasy Płatny z prywatnej kancelarii oraz najmowany przez rząd.Płatny adwokat nie dostawał by pieniędzy od rządu tylko pieniądze od klienta za daną sprawę.Najmowany przez rząd dostawał by pensje od rządu i byłby za darmo w przypadku gdy klienta nie stać lub nie chcę płatnego adwokata. W przypadku gdy sądzony nie chcę adwokata może bronić się sam. Tak samo jak w innych kadrach sąd miałby szczeble. 

Co wniosłaby ta sugestia:Więcej RP, nowość w kwestii rang, coś nowego dla graczy którzy są już weteranami albo nie chcą iść na obecne kadry.
[Obrazek: vdyOk8n.png]/script>
  Odpowiedz
z czego co pamietam to byla podobna propozycja i chyba nie zaakceptowali
[Obrazek: avatar-91.gif]
  Odpowiedz
Ziobro ty k**** je**** przestań mi rodzine prześladować!
 Pomogłem? Daj Rep+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedostępny
  Odpowiedz
Już było to na nie bez sensu
[Obrazek: QLaOxHa.png]
  Odpowiedz
Wprowadźmy PiS w minecrafcie
Dzięki za grę
  Odpowiedz
(01-08-2020, 09:42)Nitroxs napisał(a): Wprowadźmy PiS w minecrafcie

Jestem za.
[Obrazek: 7M3PZ5z.png]
[Obrazek: ieSmWzW.png]
  Odpowiedz
(01-08-2020, 09:24)ProXor napisał(a): Już było to na nie bez sensu

Właśnie przez takie myślenie RP na serwie leży Wink
[Obrazek: vdyOk8n.png]/script>
  Odpowiedz
Ciekawy pomysł, ale nie wiem czy by się przyjęło.
[Obrazek: 7M3PZ5z.png]
[Obrazek: ieSmWzW.png]
  Odpowiedz
(01-08-2020, 09:42)Nitroxs napisał(a): Wprowadźmy PiS w minecrafcie

Nieeee
[Obrazek: 1519059310163573068.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości