Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZNS] Podanie na reklamodawce Varmeq
1. Nick: VarMeQ
2. Imię: Bartosz ale wolę Bartek
3. Wiek: 14 lat
4. Opisz siebie (min. 3 zdania): Mam na imię Bartosz na świecie jestem już od 14 wiosen, pochodzę z okolic Białegostoku na Podlasiu.Moim hobby jest przechodzenie torów w parkach linowych co dodaje mi adrenaliny jak i frajdy bo, zabawa w takim miejscu jest według mnie przednia.Od koło 5 lat trenuje zapasy i przez ten czas udało mi się osiągnąć tytuł 2-jnego mistrza województwa podlaskiego i 1-2 lata temu zajęcia 7 miejsca na mistrzostwach polski.Moim drugim sportem który trenuje od niedawna bo od tygodnia to koszykówkę.Z zainteresowań przedmiotami szkolnymi najbardziej mogę wymienić chemię i biologię z których najlepiej mi idzie i je bardzo lubię.Ponieważ mam zainteresowania biologią jak i tymi tematami chcę zostać w przyszłości weterynarzem miejskim i pomagać zwierzętom. Z charakteru jestem spokojną i życzliwą osobą która lubi pomagać dla ludzi jednak zdenerwowana potrafi postawić 2 osobę do pionu.W ostatnim czasie także interesuje się edycją wideo przez którą tworze AMV czyli scenki z anime z muzyką.
5. Od kiedy grasz na serwerze?: od czasu gdy gildie istniały 

6. Dlaczego akurat ta praca?: Bo wydaje się przyjemna i nie zjada dużo czasu
7. Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?:Tak
8. Czy masz dostęp do pisania na kolorowo?: Tak jestem legendą
[Obrazek: vdyOk8n.png]/script>
[Obrazek: przyjete2.png]
Twoje podanie zostało Zaakceptowane!

Zgłoś się do mnie lub do @Przebusky w celu odbycia II etapu rekrutacji.
TeamSpeak3: easylife.gclan.pl
[Obrazek: tenor.gif?itemid=14083082]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości