Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kawiarenka] Rekrutacja - Kierownik

Exclamation Rekrutacja - Kierownik Kawiarenki Exclamation
| 01/08/2020 |

Witam, mam zaszczyt poinformować że dnia tj. 01.08.2020 zostaje otworzona rekrutacja na rangę Kierownik.
Przypominam że podanie może napisać każdy!

Podania proszę pisać pod wątkiem.
Podania piszemy pod wątkiem! Wyniki pojawią się już niebawem...

Oto wzór :

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Coś o sobie [minimum 5 zdań]:
5. Dlaczego ty?:
6. Co skłoniło Cię do napisania podania?:

Urzędnik | xLeaf

Podanie na kierownika - xSkillek1337
01.08.2020

1. Nick: xSkillek1337

2. Imię: Gabryś

3. Wiek: 14

4. Coś o sobie [minimum 5 zdań]: Jestem Gabryś mam 14 lat. Mieszkam w wojewódzstwie kujawsko-pomorskim a dokładniej w Bydgoszczy. Na codzień jestem spokojny. Jestem osobą ogarniętą oraz stanowczą. Lubie współprace w grupie, i jestem otwarty na nowe znajomości. Moje zainteresowania na dzień dzisiejszy to pływanie oraz granie w kosza. Lubie też montować, narazie się uczę ale widzę jakieś postępy. Gram też w inne gry np. Gta V lub CS:GO.

5. Dlaczego ty?: Ponieważ tak jak wyżej pisałem, jestem osobą stanowczą co na tym stanowisku na pewno się przyda, jestem też przeważnie spokojny Big Grin. Nigdy nie byłem na stanowisku typu Kierownik ale szybko się uczę więc ze mną nie powinno być problemów. Mam też długi staż na serwerze ponieważ gram tu od 2018 roku. Jestem aktywny na serwerze.

6. Co skłoniło Cię do napisania podania?: To, że chciałbym spróbować jak to jest. I też to, że jestem dosyć długo dostawcą i chciałbym tak jak wyżej pisano spróbować czegoś innego. Chciałbym również wpłynąć na rozwój kawiarenki.
[Obrazek: avatar-91.gif]
1. Nick: Zaptyp
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 12
4. Coś o sobie [minimum 5 zdań]:Mam na imię Patryk mieszkam w województwie Lubuskim dokładnie w Zielonej Górze. Lubię pociągi, zwierzęta i grać w gry FPS i minecrafta. Wy tym roku ide do 7 klasy. Ogarniam zarządzanie firmą na posadzie kierownik. Nie jestem osobą toksyczną jestem miłą osobą.
5. Dlaczego ty?: Ogarniam zarządzanie firmą na posadzie kierownik. Jestem miły i nie toksyczny. Pracuje w kawiarence jako Zaawansowany dostawca. Jestem bardzo aktywny na serwerze. Na serwerze gram od 2018 roku.
6. Co skłoniło Cię do napisania podania?: Spróbować jak to jest na randze kierownika kawiarenki.

Exclamation Rekrutacja - Kierownik Kawiarenki Exclamation
| 01/08/2020 |

Oto wzór :

1. Nick: piterek
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 13
4. Coś o sobie [minimum 5 zdań]: Mam na imię Piotr mam 13 lat gram na serwie od około 2 max 3 miesięcy. Interesuje mnie budowanie i projektowanie w minecraft jak i również w zarzadzaniu, pomaganiu itp itd. Lubie grac w minecraft wiec czestwo gram czasami nawet po 12 godzin dziennie. Nie wściekam sie wiec bede miły zawsze i wszedzie. Lubie pomagac ludzia dltaego praca w takim miesjcu bedzie dla mnie przyjemnością.
5. Dlaczego ty?: Lubie pomagac ludzia wiec bedzie mi sie przyjemnie tam pracowac i jak mówiłem sie wściekam sie wiec zawsze pomoge przyjde jesli bedzie potrzeba itp itd.
6. Co skłoniło Cię do napisania podania?: Skłoniło mnie to, że:
1. Nudzi mi sie czasami na serwie wiec taka praca to bedzie przyjemnosc wiec pomyślałem że napisze to podanie.
2. Kocham tą kawiarenke wiec praca w niej to bedzie sama przyjemnosc i radosc dla mnie.

Pozdrawia serdecznie Obywatel Piterek                                                                            

1. Nick: VarMeQ

2. Imię: Bartosz ale wolę Bartek

3. Wiek: 14 lat

4. Coś o sobie [minimum 5 zdań]:Mam na imię Bartosz na świecie jestem już od 14 wiosen, pochodzę z okolic Białegostoku na Podlasiu.Moim hobby jest przechodzenie torów w parkach linowych co dodaje mi adrenaliny jak i frajdy bo, zabawa w takim miejscu jest według mnie przednia.Od koło 5 lat trenuje zapasy i przez ten czas udało mi się osiągnąć tytuł 2-jnego mistrza województwa podlaskiego i 1-2 lata temu zajęcia 7 miejsca na mistrzostwach polski.Moim drugim sportem który trenuje od niedawna bo od tygodnia to koszykówkę.Z zainteresowań przedmiotami szkolnymi najbardziej mogę wymienić chemię i biologię z których najlepiej mi idzie i je bardzo lubię.Ponieważ mam zainteresowania biologią jak i tymi tematami chcę zostać w przyszłości weterynarzem miejskim i pomagać zwierzętom. Z charakteru jestem spokojną i życzliwą osobą która lubi pomagać dla ludzi jednak zdenerwowana potrafi postawić 2 osobę do pionu.W ostatnim czasie także interesuje się edycją wideo przez którą tworze AMV czyli scenki z anime z muzyką.

5. Dlaczego ty?:Ponieważ jestem aktywnym graczem i mam dużo wolnego czasu.Jestem rozsądny i sprawiedliwy.Mam duży staż na serwerze od czasów gildii czyli chyba od 2016 i pamiętam czasy kiedy kawiarenka powstawała. Także jestem stanowczy i dobrze utrzymam kawiarenkę mam też pomysły jak możemy ulepszyć kawiarenkę żeby była ciekawsza i miała więcej klientów.

6. Co skłoniło Cię do napisania podania?:Skłoniło mnie kilka powodów żeby zgłosić się na to stanowisko jednak jeśli mam wymieniać to. Ulepszenie kadry i samej kawiarenki. Zebrania doświadczenie na wyższej funkcji. Pomoc w rozwoju kawiarenki i jej dalszej przyszłości. Wprowadzenie miłej atmosfery do kawiarenki albo dodanie coś z mojej atmosfery.

Miłego czytania podania <3
[Obrazek: vdyOk8n.png]/script>

Podanie Kierownik Kawiarenki

1. Nick: Ryben123
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 13 (za niedługo 14 Tongue)
4. Coś o sobie [minimum 5 zdań]: Hej, mam na imię Mateusz mam 13 lat idę do 7 klasy s.p i ogólnie interesuję się prawem oraz administracją. Lubię zajmować się zwierzętami oraz zawierać nowe przyjaźnie i znajomości. Mam bardzo duże Ego którego się nie da zbić, umiem przyznać się do swoich błędów. Nie lubię jak ktoś kogoś ostro faworyzuje lecz nie mam żadnych większych zastrzeżeń co do faworyzacji (jej nigdy nie wywalisz Tongue)
5. Dlaczego ty?: Jestem graczem bardzo aktywnym i ogarniętym, byłem Vice-Opiekunem przy samych początkach Kawiarenki i miałem do niej dużo pomysłów które nadal są aktualne. 
6. Co skłoniło Cię do napisania podania?: Chęć powrotu do Kawiarenki, kiedyś była w Kawiarence śmieszna i fajna atmosfera więc mam nadzieje że cały czas ona się utrzymuje Smile

Brak

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości