Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Casanova] Rekrutacja otwarta

REKRUTACJA OTWARTA

Zapraszamy do składania podań na następujące stanowisko. 
- Dostawca -
- Asystent Działu firmowego -
- HR (Menadżer) - rekrutacja zamknięta 

Przyjęte osoby dostaną umowę o prace, ubezpieczenie zdrowotne i płatny urlop.

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi wątkami:

PODANIA PROSIMY SKŁADAĆ W ODPOWIEDZI POD WĄTKIEM.
  Odpowiedz

Podanie ~ HR 

1.Nick: _Owiieczka_
2.Wiek: 17
3.Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3?: Oczywiście
4.Coś o sobie: Jestem Tysia i pochodzę z cyrku zwanym Polską (sad troszkę, ale Wy też więc milutko). Po wakacjach czeka na mnie klasa maturalna do czego nie jestem za grosz przygotowana mentalnie jak i fizycznie, gdyż aktualnie uczęszczam do klasy biologiczno-chemiczno-anglojęzycznej. Na ogół jestem osobą upartą, czasem denerwującą, ale otwartą na nowe przeżycia i znajomości. Myślę, że wśród graczy mam wyrobioną już pozytywną opinię, ale jak zwykle są jakieś wyjątki niedorozwinięte umysłowo (pozwolę sobie, że nie będę wskazywać palcem) które nie znając mnie osobiście twierdzą inaczej. Jestem optymistką co jest moim wielkim plusem & nie trawie fałszerstwa ani lizania dupy. Jestem wielką fanką Marcina Hiszpana którego wielbię ponad wszystko i jest to mój autorytet
5.Ile czasu możesz poświęcić na to?: 1:1 czas jaki poświęcam na lekarynkę oraz gdy tylko jestem na serwerku w każdej swojej wolnej chwili
6.Czy potrafisz zarządzać kadrą?: Jasne + oczywiście moją zaletą jest bezkonfliktowość i dobre relacje z graczami (większością)
7.Czy jesteś obiektywny/a, komunikatywny/a, sprawiedliwy/a?: Zawsze i to pod każdym względem 
8.Znasz wymagania jakie musisz spełnić?: Pewnie i oczywiście je spełniam

[Obrazek: agSuMQm.png]

[Obrazek: 1JePz7k.png]
  Odpowiedz
(05-08-2021, 02:04)_Owiieczka_ napisał(a):

Podanie ~ HR 

1.Nick: _Owiieczka_
2.Wiek: 17
3.Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3?: Oczywiście
4.Coś o sobie: Jestem Tysia i pochodzę z cyrku zwanym Polską (sad troszkę, ale Wy też więc milutko). Po wakacjach czeka na mnie klasa maturalna do czego nie jestem za grosz przygotowana mentalnie jak i fizycznie, gdyż aktualnie uczęszczam do klasy biologiczno-chemiczno-anglojęzycznej. Na ogół jestem osobą upartą, czasem denerwującą, ale otwartą na nowe przeżycia i znajomości. Myślę, że wśród graczy mam wyrobioną już pozytywną opinię, ale jak zwykle są jakieś wyjątki niedorozwinięte umysłowo (pozwolę sobie, że nie będę wskazywać palcem) które nie znając mnie osobiście twierdzą inaczej. Jestem optymistką co jest moim wielkim plusem & nie trawie fałszerstwa ani lizania dupy. Jestem wielką fanką Marcina Hiszpana którego wielbię ponad wszystko i jest to mój autorytet
5.Ile czasu możesz poświęcić na to?: 1:1 czas jaki poświęcam na lekarynkę oraz gdy tylko jestem na serwerku w każdej swojej wolnej chwili
6.Czy potrafisz zarządzać kadrą?: Jasne + oczywiście moją zaletą jest bezkonfliktowość i dobre relacje z graczami (większością)
7.Czy jesteś obiektywny/a, komunikatywny/a, sprawiedliwy/a?: Zawsze i to pod każdym względem 
8.Znasz wymagania jakie musisz spełnić?: Pewnie i oczywiście je spełniam

Podanie zaakceptowane 

Teraz o tym wiem..Kiedy swiat na mnie czasem..Pogniewa sie..Daje smutek Bym tam gdzie wiezowca oko..Siedziala az do zmroku..Sama tak
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości