Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie @KaroleQ2195

Podanie Na Policjanta 

1. Nick na serwerze: KaroleQ2195
2. Wiek: 15
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: Od 4-8 godzin (zdarza się, że cały dzień)
4. Ile czasu spędzasz na forum: Od 4-8 godzin.
5. Od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze gram podajże od 29.08.2020 roku.
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Oczywiście, że mam. 
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): TAK
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Głównym argumentem jest to, że jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Jestem osobą miłą i pomocną. Znam dobrze regulamin serwera. Mogę również dodać, że jestem ogarnięty i angażujący się, mam również dobre poczucie humoru. 
9. Coś o sobie: (2/3 zdania) Nazywam się Karol, mam 15 lat i uczęszczam do 1 klasy liceum na kierunku biologiczno-chemicznym. Moimi głównymi zainteresowaniami są sztuki walki jak i piłka siatkowa. Jedną z moich ulubionych sztuk walki jest Karate Kyokushin (jest to również moje zajęcie dodatkowe) Na Karate chodzę już 7 lat, mam z tej dziedziny dużo osiągnięć, jeżdżę regularnie na każde zawody jak i obozy letnie. Jednak pandemia nie pozwala dalej mi się w tym rozwijać. Drugim moim zainteresowaniem jest piłka siatkowa, (to również jest moje zajęcie dodatkowe) gram w nią od ponad 5 lat, jeżdżę regularnie na każde zawody. Ale tutaj pandemia też niestety nie pozwala mi dalej rozwijać się w tym kierunku. W wolnym czasie często po szkole uczęszczałem do szkoły muzycznej. Grałem na instrumentach typu: flet poprzeczny, pianino oraz gitara. Szkoła muzyczna została niestety też zamknięta, ale to nie powstrzymuje mnie, gram regularnie w domu.
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to)
-Obywatel 
-Legenda
-Student
-Lekarz
-Legenda
11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: To zależy, na ts3 jestem dostępny gdy nie mam lekcji online, ale spędzam dziennie regularnie 3 godziny.
12.Znajomość wymagań na Policjanta: Oczywiście, że znam.
13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie) Tak, znam.
Podanie zostaje zaakceptowanie, oczekuj wątku z II etapem rekrutacji!
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości