Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [ave]
1) Nick: AveTw

2) Wiek: 14

3) Od kiedy grasz na naszym serwerze: 2tyg bodajże 

4) Czy spełniasz wymagania na rangę budowniczy? (Tak/Nie): tak

5) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (Tak/Nie): tak 

6) Coś o sobie (opisz się min. 5 zdań): Jestem Jakub , mam 14lat i bardzo lubie budować . Budowanie sprawia mi radość i jest moją pasją . W minecraft gram już 5 lat i od samego początku staram się budować i się tego ucze . Mam też duże doświadczenie jako technik w pluginach i skryptach . Nie wiem co jeszcze napisać , ale mega radość mi sprawia granie na waszym serverze . [Obrazek: smile.png]))

7) Jakie masz doświadczenie związane z tą rangą?: gram w mc 5 lat i uczę się bardzo długo już budować . Potrafię budować już dobrze i ładnie . Budowałem spawn i prawie cały mój stary server . 

8) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: nie musicie ale nie pożałujecie <3 . buduje ładni i z doświadczeniem 

9)  Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze? : prawie cały dzień , ale różnie w święta itp .

10) Czy dostałeś kiedyś bana? (Jak tak to za co?): nie dostałem

11) Link/Zdjęcia swoich autorskich budowli: https://imgur.com/gallery/TD0FC7L    jest tego więcej ale nie jestem w stanie znaleźć ponieważ wirus usuną mi cały Dysk D
Po co piszesz nowe podanie?, usuń lub zedytuje stare i dodaj budowle w stylu nowoczesnym
Dzięki za 55 repóf, teraz uzbierajmy 60, jak nie dasz repa to spotkasz Tomka na pasach
usuń ostatniego ss, widać tam ip serwera c;

[Obrazek: AEA31034439C07610D1AA02BC5B069C498931711]

(27-12-2020, 23:08)Avioo napisał(a): usuń ostatniego ss, widać tam ip serwera c;

To był mój server Wink
Neutral
+ Ładne budowle
- mały staż
- mała rozpoznawalność
+ Wiek
[Obrazek: iOmG7W1.png]

(27-12-2020, 23:20)medi napisał(a): Neutral
+ Ładne budowle
- mały staż
- mała rozpoznawalność
+ Wiek

❤️ Na serverze siedzę od paru dni od 10:00 do 23:30 z wyjątkami po 30 min czasem .ale dziękuje jak najbardziej . Buduje budowle w różnych stylach - modern i takie stare . Ale dałem pare zdj z innego stylu jak budowałem bo nie mam ss’ów
Mi się podobają te budowle. Szkoda iż, że nie zbudowałeś bardziej budowle modern.
Oceniam je na 7/10.
+szczegółowe
+piękne
+ dużo zieleni
-brak stylu budowania nowoczesnego
-trochę są zbyt małe
[Obrazek: M06WbRN.png]
Dziekuję wszytkim za Repy ;-)
Na nie, mały staż i mała rozpoznawalność. Pograj jeszcze trochę i usuń tamto podanie bo tylko forum zaśmiecasz

[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje podanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife

Niestety, ale masz za mały staż abym mógł Cię przyjąć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości