Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Enpik] Podanie na Pracownika
1. Nick- iMichal
2. Imię- Michał
3. Wiek- 12
4. Coś o sobie (Min. 2 zdania)-  Cześć mam na imię Michał, i mam 12 lat. Chodzę do szóstej klasy podstawowej. Interesuje się bardzo medyczyną i jak i informatyką. Jestem trochę wstydliwy dla nowych osób, wrazliwy i popełniam niektóre błedy. Bardzo lubię jeszcze słuchać sobie muzyki, pograć, rozmawiać z przyjaciółmi i także lubię bardzo pływać. Uczęszczałem nawet to szkoły nauki pływania niestety ale nawet nie ukończyłem pierwszej klasy, niestety zrezygnowałem szkołe bo to żeby nauczyć się obcych języków.
5. Dlaczego powinniśmy Cię przyjąć (Min. 2 zdania)- Jestem miły, pomocny i myśle że nadaje się na takie stanowisko, potrafię pracować w firmach
6. Czy zapoznałeś się z regulaminem firmy, opisem pracy pracownika i innymi wątkami- Tak
8. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?- Tak
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości