Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Stanowisko] majster18
Fajne, czyste i przejrzyste stanowisko Big Grin
ja na Twoim miejscu ogarnąłbym jakis fotel gamingowy i ledy i byłby kozak Big Grin

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(11-02-2021, 19:59)nil8932 napisał(a): Ale nie no powiem ci że krzesło to masz dojebane xD

no może nie jest najładniejsze ale w przeciwieństwie do większości krzeseł gamindowych nie rozleciało się po 1.5 oku użytkowania (trwa że mną już z 7lat) dostałem do do mojego pierwszego biurka gdzie pracowałem jeszcze na komputerze z kineskopem
(☞゚ヮ゚)☞$$$☜(゚ヮ゚☜)
[Obrazek: wg2EPpZ.gif]
  Odpowiedz
gotowiec?
  Odpowiedz
mam ten sam mikrofon ;p
ogółem stanowisko spoko, wygląda ładnie.
8/10
LEGENDA?!

.

Odpowiedz
p.s masz mikrofon na odwrót (chyba)
napis tracer musi być w twoją strone
JR CAŁYM SERCEM
[Obrazek: 6fRJKNb.png]
  Odpowiedz
(15-02-2021, 11:01)Cammir napisał(a): gotowiec?

nie, komputer składany u takiego pana, jeden monitor dostałem razem z nim a drugi sobie dokupiłem po miesiącu, biurko było robione na zamówienie.

(15-02-2021, 16:33)Straw_pl napisał(a): p.s masz mikrofon na odwrót (chyba)
napis tracer musi być w twoją strone

nie, nie jest na odwrót - gąbka przykryła napis

(11-02-2021, 20:54)Adex napisał(a): Fajne, czyste i przejrzyste stanowisko Big Grin
ja na Twoim miejscu ogarnąłbym jakis fotel gamingowy i ledy i byłby kozak Big Grin

fotelu gamingowego raczej nie zamierzam kupować bo są drogie psują się najczęściej po 1,5 roku i w lato skóra się klei do nich, a moje 7-letnie krzesełko biórowe nadal się nie rozlatuje (a nie troszczę się o nie jakoś szczególnie). Ledy mam przyklejone pod tą półką nad biurkiem niestety nie widać ich ponieważ był dzień. 
PS. nie spodziewałem się że sam właściciel serwera oceni moje stanowisko, dzięki.ᓚᘏᗢ
(☞゚ヮ゚)☞$$$☜(゚ヮ゚☜)
[Obrazek: wg2EPpZ.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości