Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypt na sprawdzanie dowodów 2.0 [PLNoobPL]

1. Nick na serwerze:

PLNoobPL
2. Na jakich wersjach działa Twój skrypt bądź plugin:
 1.15.2
3. Plugin czy skrypt:
Skrypt
4. Czy Twój skrypt/plugin potrzebuje innego pluginu do działania? (jeśli tak, napisz jakiego):
 Ja ten cały skrypt odpaliłem na serwerze tylko z zainstalowanym skriptem (wersja 2.5.3). W tej wersji tego skryptu (czyli z "wyłączonym urzędem") trzeba mieć też pluginy potrzebne do AS, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

5. Opisz szczegółowo działanie Twojego pluginu/skryptu:
 To tak, na początku sprawdzamy czy gracz jest na 3 światach, na których możemy sprawdzać dowody, zaraz sprawdza czy nie znajdujemy się w urzędzie, jeżeli nie to potem teleportuje policjanta do osoby wyznaczonej. Piszę formułkę tylko na chat osoby sprawdzanej, a policjantowi wysyła potwierdzenie. Jeżeli warunek bycia na jednym z tych 3 światow nie będzie spełniony, to wyskakuje policjantowi, że nie można sprawdzać na survivalu, a jeżeli gracz był w urzędzie, to pisze, że nie można sprawdzać w urzędzie. 

6. Czy potwierdzasz że jest to projekt Twojego autorstwa i masz do niego pełne prawa?:
 Tak, skrypt jest w pełni napisany przeze mnie i mam do niego pełne prawa.
7. Czy wyrażasz zgodę na dodanie Twojego pluginu/skryptu do serwera EasyLife?:
 Tak
8. Link do kodu skryptu/pluginu na https://pastebin.com/:
9. Link do pobrania gotowego skryptu/pluginu w rozszerzeniu .jar bądź .sk: 

Pytałem się Mrocznego, czy byłby takim czymś interesowany i odesłał mnie tutaj, ale nie wypowiedział się na ten temat. Pewnie byłoby trzeba spytać się policjantów, czy w ogóle chcą coś takiego. Zalogowałem się na mój testowy serwer i sprawdzilem czy wszystko działa, nie widziałem żadnych błędów, gdy gracz był na survivalu itp. to nie tepało, wszystkie wiadomości były wysyłane. Taka luźna propozycja, więc jak coś to iKala możesz to edytować ile wlezie.
(Policjanci mogą napisać co o tym myślą). 
[Wersja poprawiona]

[Obrazek: k50d9fN.gif]

Odpowiedz
bez sensu przedłużanie tylko, wiele bledow, brak zabezpieczen , ale jak wam wygodniej to se wprowadzcie
Pomogłem? Zostaw rep+, będzie mi miło : D
[Obrazek: zg9ufRs.gif]
  Odpowiedz
Skrypt jest szczerze słabo napisany, z własnego doświadczenia wiem że regiony w skrypcie się bugują, pisałem skrypt na to, poszukam i może znajdę jak to wyglądało

(znalezione ) https://code.skript.pl/53LFGrrv
Error 404
  Odpowiedz
Nie ma co pisać skryptów na el tylko sobie czas zmarnujesz, bo i tak ci odrzucą.
[Obrazek: 5Mj7kZB.jpg]
  Odpowiedz
(22-02-2021, 09:23)SelwestTM napisał(a): Nie ma co pisać skryptów na el tylko sobie czas zmarnujesz, bo i tak ci odrzucą.

Ja tam dobrze czas spędziłem robiąc to, więc nawet jak odrzucą to trudno.

[Obrazek: k50d9fN.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości