Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba do Adexa
Adex, albo ktoś uprawniony z administracji bardzo bym prosił o sprawdzenie mojego podania o dział firmowy https://easylife2.pl/showthread.php?tid=59207
[Obrazek: 5Mj7kZB.jpg]
  Odpowiedz
Ty napisales prosbe o rozpatrzenia podania zaledwie 12godzin po napisaniu jego a niektorzy czekaja po miesiacach lub nawet widzialem ze po latach czasami
Prezes tej lodziarni 
  Odpowiedz
(23-02-2021, 10:29)nil8932 napisał(a): Ty napisales prosbe o rozpatrzenia podania  zaledwie 12godzin po napisaniu jego a niektorzy czekaja po miesiacach lub nawet widzialem ze po latach czasami

Na początku z 2 miesiące temu napisałem podanie o firmę nikt jej nie rozpatrzył więc usunąłem i napisałem jeszcze raz by się na głównej wyświetlało.
[Obrazek: 5Mj7kZB.jpg]
  Odpowiedz
(23-02-2021, 10:56)SelwestTM napisał(a):
(23-02-2021, 10:29)nil8932 napisał(a): Ty napisales prosbe o rozpatrzenia podania  zaledwie 12godzin po napisaniu jego a niektorzy czekaja po miesiacach lub nawet widzialem ze po latach czasami

Na początku z 2 miesiące temu napisałem podanie o firmę nikt jej nie rozpatrzył więc usunąłem i napisałem jeszcze raz by się na głównej wyświetlało.

No to sie niezle na tej glownej wyswietlilo xD Dla twojej wiedzy adex widzial niektore podania a ich i tak nie rozpatrzyl
Prezes tej lodziarni 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości