Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Awans @krzys16 na administratora
Nazwa: Awans @Krzys16 na administratora
Opis: Mówiąc szczerze, Krzyś odawala 90% roboty robionej przez moderatorów, jest aktywny codziennie zawsze pomaga, nawet jak ma mało czasu. Nigdy mi nie odmówił pomocy. Dostaje wiele pochwał
Co wniosłaby ta sugestia: Krzyś byłby wesoły, docenienie jego ciężkiej pracy pracy
[Obrazek: zwIGEF.jpg]
Oczywiście, że na tak, ale niestety musi przejść przez wszystkie gwiazdki moderatora i później dopiero na administratora, ale będzie (myślę przynajmniej) Big Grin
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
Według mnie na duże TAK.
- jest często aktywny
- szybko można się z nim skontaktować
- pomaga w każdej sytuacji
- poświęca dużo czasu na serwer
[Obrazek: 6T3e9d5.png]
krzys jest spoko robi duzo, ale parenascie razy wywalil serwer, zrobil region przez ktory okradli dzialke graczowi, usunal firme nila, ramki z galerii, musi byc troche uwaznijszy w swoich dzialaniach
Dzięki za 55 repóf, teraz uzbierajmy 60, jak nie dasz repa to spotkasz Tomka na pasach, będzie to bardzo bliskie spotkanie 
Jestem na TAK!
- aktywny
- pomocny
- pomagasz nawet kiedy musisz już iść z serwera
[Obrazek: ABub44f.png]

@Adex decyduje kto kiedy dostaje awans propozycja nic nie zmieni. Zamykam aby uniknąc spamu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości