Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [Nitroxs]
1. Nick na serwerze:
Nitroxs
2. Wiek:
16
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie:
3-4 godzinki dziennie, zależy od dnia
4. Ile czasu spędzasz na forum:
Forum przeglądam na bieżąco
5. Od kiedy grasz na serwerze:
od 2019
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3):
Tak
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE):
Tak
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty:
Uważam, że się nadaje na policjanta, ponieważ mam bagaż doświadczeń tutaj na serwerze, Moderator, urzędnik, vpremier. Umiem pracować w zespole, oraz łatwo uczę się nowych rzeczy. Gdy zajmę się jakąś sprawą zawsze doprowadzam ją do końca.
9. Coś o sobie: (2/3 zdania)
Nazywam się Kamil, mam 16, jestem w miarę starym graczem na serwerze, pełniłem szereg funkcji na których starałem się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, jestem wstanie poświęcić dużo czasu na serwer, jestem bardzo dyspozycyjny, ostatnio może mało grałem na serwerze, aczkolwiek po odzyskaniu kilofa postawiłem sobie parę celi, które chciałbym zrealizować, przez co chęć do gry również wróciła
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to)
Urzędnik, vPremier, Moderator oraz pomniejsze pod funkcje do rangi takie jak "Opiekun kawiarenki" i powiedzmy "zastepca opiekuna urzędu egzaminacyjnego"
11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3:
Na teamSpeak'u jestem zawsze, gdy jestem na serwerze
12.Znajomość wymagań na Policjanta:
Znam wymagania na policjanta oraz zapoznałem się ze wszystkimi potrzebnymi wątkami
13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie)
Tak
Dzięki za 55 repóf, teraz uzbierajmy 60, jak nie dasz repa to spotkasz Tomka na pasach
  Odpowiedz
Na Tak
+ miły
+ pomocny
+ doświadczenie
+ wiek
+ Aktywność
+ Rozpisane podanie
Ja: Otwieram 8 razy automat z główkami w szpitalu

@Iloveanime[Obrazek: 64Q0sew.png]
  Odpowiedz
Na WIELKIE kurde tak!!
Ten człowiek powinien zostać policjantem, bo ma w tym na pewno doświadczenie ze wzgledu, ze byl moderatorem.
To jest ogarnięty i miły człowiek!
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz
na nie:
-nie pomogl mi jak chcialem ustawic note blocka ale sluchawek nie mialem
  Odpowiedz
(23-02-2021, 14:07)remiska napisał(a): na nie:
-nie pomogl mi jak chcialem ustawic note blocka ale sluchawek nie mialem
Scamer get scam,
Na tak:
Kozak czlowiek
Ender jak tam twoja dziewczyna?