Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk "Zdrówko"] Podanie na Sprzedawcę - SakurasKitten
1. Nick: SakurasKitten
2. Imię: Ania
3. Wiek: 12
4. Coś o sobie : Jestem Ania i mam 12 lat. Lubię rysować i grać w gry np. Minecraft. Bardzo spodobało mi się sprzedawać w kiosku zdrówko!
5. Dlaczego Ty? : Dobrze się spisywałam jako sprzedawczyni w kiosku na innym koncie. Bardzo spodobała mi się ta praca.
6. Twoje wady i zalety: Moimi zaletami są: Pamięć, bycie miłą, spokojną osobą.
7. Czy zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak
8. Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? : Mam teamspeak ale mikrofon słaby
10. Coś od siebie: Mam nadzieję że mi się uda! Pozdrawiam
[Obrazek: hk5zMBL.png]

Zgłoś się do Zarządu Kiosku "Zdrówko" na omówienie Twojej pracy i szkolenie! Jeżeli zdasz, zostaniesz dodany do odpowiednich regionów i zostanie wypisany Ci awans na forum!
TeamSpeak3: easylife.gclan.pl
[Obrazek: unknown.png]
Z racji, że byłaś już na randze Sprzedawcy w Kiosku, nie będę Ci robił ponownego szkolenia, bo po prostu się nie opłaca. Dziś wieczorem wypiszę Ci awans i poproszę Ordynatora, żeby dodał Cię do regionu.
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości