Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk "Zdrówko"] Podanie na sprzedawcę - iMichal
1. Nick: iMichal
2. Imię: Michał
3. Wiek: 12
4. Coś o sobie (min. 3 zdania): Cześć nazywam się Michał. Mam 12 lat. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Chodzę do 6 klasy podstawowej. Interesuje się informatyka oraz medyczyną. W wolnym czasie porysuje sobie i także chodzę na spacery. Jestem trochę wstydliwy dla nowych osób, wrazliwy i popełniam niektóre błedy. Bardzo lubię jeszcze słuchać sobie muzyki, pograć, bawić się z przyjaciółmi i także lubię bardzo pływać. Uczęszczałem nawet to szkoły nauki pływania niestety ale nawet nie ukończyłem pierwszej klasy, niestety zrezygnowałem szkołe bo to żeby nauczyć się obcych jezyków.
5. Dlaczego Ty? (kilka argumentów): Myśle że nadaje się na takie stanowisko ponieważ poprawiłem moją aktywność (tak sam myśle) i jestem uprzejmy.
6. Twoje wady i zalety:

Moje plusy:
+ Miły
+ Kreatywny
+ ogarniam w miarę serwer

Moje minusy:
-jestem bardzo wraźliwą osobą 

7. Czy zapoznałeś się z wymaganiami? (TAK/NIE): Tak
8. Czy zapoznałeś się z regulaminem? (TAK/NIE): Tak
9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak ale takie sobie mikrofon
10. Coś od siebie (można wpisać "brak"): --
[Obrazek: hk5zMBL.png]

Z racji, że byłeś już na randze Sprzedawcy w Kiosku, nie będę Ci robił ponownego szkolenia, bo po prostu jest ono niepotrzebne. Dziś wieczorem wypiszę Ci awans i poproszę Ordynatora, żeby dodał Cię do regionu.
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości