Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Jakie dodatkowe usługi ma pełnić firma?
Ankieta jest zamknięta.
Naprawianiem sprzętu (np. kilofy, siekiery, zbroje itp)
15.79%
3 15.79%
Wynajmowanie narzędzi
21.05%
4 21.05%
sprzedawanie książek enchant
36.84%
7 36.84%
Usługi budowlane
26.32%
5 26.32%
Inne, napisz w komentarzu
0%
0 0%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Business Tower] Ankieta
#1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Business Tower
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Witajcie w tym wątku chce zadać wam pytanie, jakie dodatkowe usługi ma pełnić firma?
Tworze ankietę gdzie do wyboru będzie parę opcji a wy możecie wybrać max 2, jeśli nie ma tam opcji którą chcesz napisz w komentarzu!
7 lat gry w Minecraft, Wiele odwiedzonych biomów, wiele osiągnięć, znajomych poznanych przez tą cudowną grę, Wiele pobranych modów, wiele radości i smutku,  wiele budowli, zgonów, zwierzaków i wszystkiego co można, a to wszystko zaczęło się w wieku 5 lat Big Grin
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości