Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby wracają? - Ogłoszenie 2017-12-18
[Obrazek: image.png]

Nic nie obiecuję że choroby wrócą na serwer, potrzebne są 3 dychy możliwość PSC/przelew albo PayPal, jakby ktoś wspomógł serwer to jestem w stanie dla takiej osoby zagwarantować pracę w kadrze lekarskiej bez rekrutacji! Smile
30zł wspierasz serwer = dostajesz posadę w kadrze lekarskiej oraz omijasz rekrutacje! Jedyna taka propozycja.

30zł = 100% że choroby wracają na serwer!
wsparcie jest całkowicie dobrowolne! Nikogo nie zmuszam.

Co dostaje lekarz?
- Ikonkę na TS3: 
- Rangę na Forum:
Oraz rangę na serwerze która jest na równi z Policjantem czy Urzędnikiem.
Lekarzami dowodzi Ordynator.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Wow, Smile
Gdybym miał hajs na PayPalu, to bym mógł Ci dać. :p
Napisz mi na steamie dodałem : JAK JA KRUSZWIL POLAK CEBULAK
@Adex
chmm spróbuje do jutra ale nie jestem pewie
Obywatel EasyLife2!
Szkoda że ma męża bo z niej "zgrabne piksele" ~Adex 2k19 xD
kurde... nie mam hajsu D:
Adex jak mogę dać hajsu ale w doładowaniu do plusa XDDD. Czy ty też dostajesz hajs jak kupuje np. pieniądze na serwerze ???
(18-12-2017, 20:14)SZoLiN napisał(a): Adex jak mogę dać hajsu ale w doładowaniu do plusa XDDD. Czy ty też dostajesz hajs jak kupuje np. pieniądze na serwerze ???

Nie, wtedy wszystko leci do serwerowego portfela i nie da się w żaden sposób wypłacić z niego pieniędzy.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

(18-12-2017, 20:16)Adex napisał(a):
(18-12-2017, 20:14)SZoLiN napisał(a): Adex jak mogę dać hajsu ale w doładowaniu do plusa XDDD. Czy ty też dostajesz hajs jak kupuje np. pieniądze na serwerze ???

Nie, wtedy wszystko leci do serwerowego portfela i nie da się w żaden sposób wypłacić z niego pieniędzy.

Aha. A mogę podać sam kod doładowania ???. Jak coś to wezmę do innej sieci
Jak bym dał 30 PSC?
A kto bedzie ordynatorem?
[Obrazek: wWq7DWT.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości