Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Fv] Aplikacja o Willę "Nevada"
1. Nick: _Neroxs_
2. Jaką usługę chcesz zamówić?: Willa "Nevada"
3. Kiedy chciałbyś mieć zrobioną budowlę?: Obojętnie; nie spieszcie się
4. Zapoznałeś się z cennikiem budowli?: Tak, oczywiście
5. Gdzie się znajduje działka/dom/mieszkanie?: /warp dzialki (działka nr 3;5;19)
6. Co oczekujesz na działce? (jakieś wymagania): Chciałbym ładną, dużą villę (4 działki) zbudowaną głównie z kwarcu, bądź białego betonu z połączeniem szarego betonu. Możecie zrobić jakieś fajne dodatki z innych materiałów, ale żeby to pasowało do siebie; żeby nie było budowli tylko z dwóch materiałów. Ale głównie kwarc/biały beton i szary beton. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, możecie zbudować również modernistyczne ogrodzenie (jeżeli nie jest to w budowie, napiszę osobne zlecenie, lub zrobię go samemu, więc przy budowie domu zwróćcie uwagę na to, że ogrodzenie też będzie.
7. Jaką cenę preferujesz?: Tak jest w cenniku - może być nawet 160,000 PLN (jeżeli będę musiał jeszcze coś dopłacić, to mogę; ale żeby była to normalna kwota)
8. Mamy używać Twoich materiałów, czy naszych?: Waszych - firmowych

P.S. Tak, jak wspomniałem są to połączone cztery działki. Koordynaty działki to: X: 235, Z: 853. Chciałbym, żeby głównie wejście do domu było właśnie ze strony tych koordynatów. Jeżeli będą jeszcze jakieś dodatkowe pytania, to można pisać do mnie na /msg albo PV forum Smile
[Obrazek: E6c2tDW.png]
◀ Aplikacja zakceptowana 
Proszę dodać architekta @Azrafil i @Fuukea

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości