Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [Veskat]
~ Podanie ~

1) Nick: Veskat
2) Wiek: 15
3) Od kiedy grasz na naszym serwerze: Od maja 2017 roku.
4) Czy spełniasz wymagania na rangę budowniczy? (Tak/Nie): Tak
5) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (Tak/Nie): Tak
6) Coś o sobie (opisz się min. 5 zdań):  Nazywam się Oskar, jak wyżej wspomniałem mam 15 lat. Na serwerze gram od trzech lat, przez co przewinąłem się przez wiele rang (między innymi właśnie budowniczy). Interesuje się architekturą, a także zamierzam wiązać właśnie z nią swoją przyszłość. Staram się stale zwiększać (tym samym poprawiając) swoje umiejętności w budowaniu, czego skutkiem jest wygląd moich budowli, które wychodzą z biegiem czasu coraz ładniejsze. Oceniam siebie jako osobę miłą i uprzejmą, przez co raczej "mało kto" potrafi wyprowadzić mnie z równowagi. Za każdym razem gdy ustanawiam sobie cel, robię wszystko, by dążyć do niego
7) Jakie masz doświadczenie związane z tą rangą?: Mam spore doświadczenie z budowaniem, jak i z tą rangą.
8) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mimo że byłem członkiem kadry budowniczej, wydaje mi się, że moje budowle oraz same pomysły mogłyby być kreatywnie wykorzystane w nowych budynkach na mapie. Posada budowniczego mogłaby być idealnym "odejściem" od codzienności co by na pewno przekładało się na zadowolenie graczy. Przez to, że owa Frakcja nie cieszy się powodzeniem (co widać po ilości członków) oraz stawia duży próg poprzez budowle, mogę zapewnić, że dam z siebie na pewno 100% tak, aby zawsze wszystko było "zapięte na ostatni guzik"
9) Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze?: Zależy to od dnia, ale myślę, że będę w stanie poświęcić od trzech godzin do nawet pięciu.
10) Czy dostałeś kiedyś bana? (Jak tak to za co?): Tak, za napisanie podania na rangę Policjant "będąc", na liście przymusowych urlopów.
11) Link/Zdjęcia swoich autorskich budowli: 

Budynek Mieszkalny - https://imgur.com/a/3moXTeg
Budynek Mieszkalny - https://imgur.com/a/qzhQkLE

Na Takk
  • Bardzo ładnie rozpisane podanko
  • Śliczne budowle
  • Widać poprawę od Twojej strony
  • Długi staż
  • Znajomość Rangi af 
[Obrazek: btmdX8N.png]

[Obrazek: roUr6rK.png]
kurcze ta villa kati mi tylko slabo odpowiada :/
Pomogłem? Zostaw rep+, będzie mi miło : D
[Obrazek: zg9ufRs.gif]
Jestem na TAK, masz doświadczenie, oraz budowle są ładne
[Obrazek: UuWjldQ.gif]
Na wielkie Tak;
-Bardzo miła osoba,
-Aktywność spora,
-Doświadczenie,
-Ładne budowle.

(Veskat dasz radę)
Oczywiście że na TAK!
 Ślicznie budowle
 Masz doświadczenie 
 Jesteś aktywny

Dasz rade Oskareek!
[Obrazek: CKOkXzd.png]
Na tak, w końcu to nie jest jakiś sad tylko lepsze budowle. Approved.
[Obrazek: giphy.gif]
Na tak
+ Staż
+ Wiek
+ Doświadczenie
+ Aktywność
+ Ładne budowle
Na Tak
+Staz
+Wiek
+Doświadczenie na randze
+Śliczne budowle