Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Maslanak , xN1eZn4jomyx]
1. Nick: Friz69
2. Nick gracza oskarżanego: Maslanak , xN1eZn4jomyx
3. Czas zdarzenia: 1.04.2021-03.04.2021 godziny nwm bo miałem bana.
4. Opis zdarzenia: Pan : Maslanak , xN1eZn4jomyx się zgadali że pan maslanak kupi mieszkanie na osiedlu Ekipy też xN1eZn4jomyx miał na firmie czarną listę i wzieli wagoniki tnt i wysadzili mieszkania nie wszystkie np-klatka schodowa i obok mieszkanie +bankomat mapę nie mieli dostępu do działki /as addfriend mam nadzieję że zobaczy tą skargę administarcja @krzys16_ lub @Adex  wykorzystują błędy na serwerze  Ryben123 potwierdzi!
5. Dowody(SSY/Film): https://imgur.com/a/yc0AvQX
  Odpowiedz
W pupie im się poprzewrqcalo a poza tym chyba na firmach jest wyłączone tnt
  Odpowiedz
No potwierdzam, jak byłem policjantem to na v sprawdzałem czy ktoś nie ma afk bez /afk to widziałem że coś tam wyczyniali i widać jakie są tego skutki
 [Obrazek: LBW4mmc.png]
Heart
  Odpowiedz
(04-04-2021, 16:40)Papiez napisał(a): W pupie im się poprzewrqcalo a poza tym chyba na firmach jest wyłączone tnt

bloki tnt, ale nie wagoniki /:
7 lat gry w Minecraft, Wiele odwiedzonych biomów, wiele osiągnięć, znajomych poznanych przez tą cudowną grę, Wiele pobranych modów, wiele radości i smutku,  wiele budowli, zgonów, zwierzaków i wszystkiego co można, a to wszystko zaczęło się w wieku 5 lat Big Grin
  Odpowiedz
Gdzie jest zabronione to w regulaminie? zacytuj

Zrobilismy to dlatego, ze prawie oscamowales xN1eZn4jomyx na kwote 100k PLN, co w tamtym czasie bylo dla niego OGROMNĄ kwotą, na szczescie policja zainterweniowała i szczęściem te pieniądze odzyskał, wiec nie zemściliśmy sie tak mocno jak planowalismy na poczatku
Pozdrawiam
Jak wstawić zdjęcie na sygnature? 
  Odpowiedz
(05-04-2021, 15:00)maslanak napisał(a): Gdzie jest zabronione to w regulaminie? zacytuj

Zrobilismy to dlatego, ze prawie oscamowales xN1eZn4jomyx na kwote 100k PLN, co w tamtym czasie bylo dla niego OGROMNĄ kwotą, na szczescie policja zainterweniowała i szczęściem te pieniądze odzyskał, wiec nie zemściliśmy sie tak mocno jak planowalismy na poczatku
Pozdrawiam

Maslanak I co fakt że Friz69 chciał oskamować xN1eZn4jomyx zwalnia was z popełnionego czynu czy co? Friz69 po tym zdarzeniu oddał pieniądze nawet więcej niż ustalili chyba i ta sprawa już dawno została zamknięta a w ją nadal ciągniecie. Ps: Tnt jest wyłączone na działkach i można w sumie powiedzieć że wykorzystaliście baga korzystając wagonik z tnt. 
Naprawdę co w zrobiliście to jest po prostu chamstwo nic więcej.

Nie pozdrawiam was :)
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
(05-04-2021, 18:42)AdorixYoutube napisał(a):
(05-04-2021, 15:00)maslanak napisał(a): Gdzie jest zabronione to w regulaminie? zacytuj

Pozdrawiam

Maslanak I co fakt że Friz69 chciał oskamować xN1eZn4jomyx zwalnia was z popełnionego czynu czy co? Friz69 po tym zdarzeniu oddał pieniądze nawet więcej niż ustalili chyba i ta sprawa już dawno została zamknięta a w ją nadal ciągniecie. Ps: Tnt jest wyłączone na działkach i można w sumie powiedzieć że wykorzystaliście baga korzystając wagonik z tnt. 
Naprawdę co w zrobiliście to jest po prostu chamstwo nic więcej.

Nie pozdrawiam was Smile
Okej... Po pierwsze: czyli idąc twoim tokiem rozumowania jeśli ktoś oszuka cię na pieniądze po czym dostaniesz wiadomości cytuje "a podpisał ze mna twój kolega umowe?, nie ma umowy nie ma kasy", "a po 2 dawał kredyt na własną odpowiedzialność" po czym jak się go zapytałem czy odda pieniądze napisał "dobra elo pozdrów kolege" nie chciałbyś się zemścić? I argument, że "oddał pieniądze nawet większą kwote" w tej sytuacji nie ma sensu, bo sam napisał mi na msg, ze "Gdyby policja to bym nie oddał xd" i nawet nie napisał prostego słowa "przepraszam". A po drugie: Nie wykorzystaliśmy żadnych wagoników, więc nie mam kompletnie pojęcia o czym piszesz i jak sobie to wymyśliłeś, ale prosze nie wprowadzaj ludzi w błąd, że jakiegos glitcha używaliśmy z wagonikami.

My jesteśmy na wyższym poziomie więc Pozdrawiamy ciebie Wink
  Odpowiedz
słuchaj ja bym tego sam nie rozwalił bo miałem bana z 1.04.2021 do 3.04.2021 a ty miałeś tam mieszkanie
  Odpowiedz
(07-04-2021, 20:20)Friz69 napisał(a): słuchaj ja bym tego sam nie rozwalił bo miałem bana z 1.04.2021 do 3.04.2021 a ty miałeś tam mieszkanie

ale ja nigdzie nie napisałem, że ty rozwaliłeś xD?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości