Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Krótki opis błędu
Nick: Papież 213786
Data i miejsce występowania błędu firmy 4
Opisz błąd: bo ja chciałem mieszkanie dać na /as sell i byłem w tym mieszkaniu i wpisałem /as sell i się działka sprzedała i czy mógłbym prosić o przywrócenie a wraz z działką się usunął budynek
Jakiś SS: nie trzeba
Niedostępny
  Odpowiedz
To nie błąd
[Obrazek: skalaDM.png]
  Odpowiedz
To nie jest błąd
To jest już twój problem a nie serwera i raczej nikt nie będzie dla Ciebie specjalnie backupa wgrywać
  Odpowiedz
chłopie, to się wpisuje /as sell (nazwa regionu), najbezpieczniej robić to przez /as resell (nazwa regionu (cena regionu) bo dzięki temu nie sprzedajesz działki tylko wystawiasz na sprzedaż.
A poza tym nikt nie będzie przywracał back upa bo to nie jest błąd servera tylko 100% twoja wina.
[Obrazek: olhzmAn_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand]
  Odpowiedz
To już Twój problem. Administracja za to nie odpowiada i Ci tego nie przywrócą. To nie jest błąd tylko nierozważne używanie komend
[Obrazek: E6c2tDW.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości