Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk "Zdrówko"] Podanie na Sprzedawcę - [_Sh0xi]
1. Nick: 
_Sh0xi

2. Imię: 
Michał

3. Wiek: 
15

4. Coś o sobie (min. 3 zdania): 
Mam na imię Michał, uczęszczam do I liceum. W maju skończę 16 wiosnę (05 jestem). Jestem osobą ogarniętą, pomocną, ambitną, opanowaną, zawsze dążę do celu. Nie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Interesuję się głównie informatyką, więc w liceum jestem na profilu matematyczno-informatycznym. Umiem pisać języki tj. Java, C++. W przyszłości chcę zostać programistą. Po liceum pójdę na studia. Gram w gry w takie jak minecraft, among us, cs:go, valorant. 

5. Dlaczego Ty? (kilka argumentów): 
Jestem osobą ogarniętą, pomocną, wrażliwą. Byłem kiedyś sprzedawcą w urzędowej kawiarence. Można mi zaufać, jestem osobą bardziej pozytywną niż negatywną.

6. Twoje wady i zalety:
Wady:
- lubie sie chwalic Tongue

- 60
- jestem gupi
Zalety:
- pomocność
- wrażliwość

- jestem ogarnięty 

7. Czy zapoznałeś się z wymaganiami? (TAK/NIE): 
TAK

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem? (TAK/NIE): 
TAK

9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): 
TAK

10. Coś od siebie (można wpisać "brak"): 
brak
[Obrazek: comment_1603112532qLC4nOQGARcZz28iU6VS6G.gif]
[Obrazek: hk5zMBL.png]

Zgłoś się do Zarządu Kiosku "Zdrówko" na omówienie Twojej pracy i szkolenie! Jeżeli zdasz, zostaniesz dodany do odpowiednich regionów i zostanie wypisany Ci awans na forum po remoncie!
TeamSpeak3: easylife.gclan.pl
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości