Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] usunięcie działek nila
Nazwa:usunięcie nila  w 100% z servera
Opis: by usunąć wszystko związane z Nilem między innymi jego działki by były na sorzedaz
Co wniosłaby ta sugestia: pozbycie się debila z serwera
Jola ty chyba schudłaś
(⊙ȏ⊙)
   ≤))≥
   _| \_
nie bedziesz mi tu legendy obrażać
Jak wstawić zdjęcie na sygnature? 
(07-04-2021, 15:22)Papiez napisał(a): Nazwa:usunięcie nila  w 100% z servera
Opis: by usunąć wszystko związane z Nilem między innymi jego działki by były na sorzedaz
Co wniosłaby ta sugestia: pozbycie się debila z serwera

Propozycja 
Perm dla ciebie
Jednego Toxika mniej

#MuremZaNilem
po pierwsze to nie obrażaj po drugie i tak mu usuną wkrótce bo ma bana propozycja bez sensu
[Obrazek: vitJH8v.png]
na nie
Sam jesteś debilem. Pewnie masz 5 lat, nie obrażaj mi tu nila za kogo ty się uważasz?
[Obrazek: olhzmAn_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand]
Nie trzeba pisać propozycji, wystarczy zapytac się moderatora o to jak raport będzie robił
[Obrazek: UuWjldQ.gif]
Nila mi tu nie obrażaj! 
Za to można tobie dać bana ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

#MuremZaNilem
[Obrazek: giphy.gif]
Co ty sobie w ogóle wyobrażasz? Za kogo ty się uważasz? W tym momencie obrażasz wieloletniego gracza serwera, który przez wielu jest uważany za legendę, twoje patologiczne zachowania na chacie i pisanie rzeczy typu "Harbuz lubi chłopaków" itp. to jest już w ogóle grube przegięcie, zachowujesz się jak ostatni patus, albo gorzej.
 [Obrazek: LBW4mmc.png]
Heart
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: IHbbHm2.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości