Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awanse Kadrowe 2020-04-08

Awanse Kadrowe
2021-04-08

Awanse:
Awans Administratora @Cwaniak142[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] [Maksymalny poziom]
Awans Moderatora @Krzys16 z rangi Moderator [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na rangę Administrator [Obrazek: star.png]
Awans Moderatora @VaRoYQ[Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] [Zdany okres próbny]
Awans Technika Serwera @iKala[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] [Maksymalny poziom]
Awans Inspektora @Patryczek118[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] [Maksymalny poziom]
Awans Komendanta @MrocznYY[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]
Awans Ordynatora @ElosekPL[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] [Maksymalny poziom]
Awans Zastępcy Premiera @enderworior20 na range Premier [Obrazek: star.png] [O.P]

Degradacje:
Degradacja @MichallPL z rangi Moderator na rangę Obywatel. Powód: Rezygnacja.
Degradacja @Iloveanime z rangi Premier na rangę Obywatel. Powód: Rezygnacja.

Pochwały/Uwagi:
@Cwaniak142 - Dobry i doświadczony administrator, aktywny głównie późniejszymi wieczorami ze względu na pracę, pomaga podejmować wiele decyzji administracyjnych.
@Krzys16 - Chyba jedna z najbardziej aktywnych (jeśli nie najbardziej) osób w administracji, często pracuje jak zza dwóch, wzorowa postawa na randze administracyjnej, częste weryfikowanie ludzi na whiteliście, bardzo częsta pomoc graczom i duże zaangażowanie w swoją rangę, witamy na stanowisku Administratora!
@VaRoYQ - Ostatnio troche podupadła aktywność. Byłeś nieobecny około 14dni+ na serwerze i nie została napisana nieobecność. Chciałbym żeby takie nieobecności dłuższe niż powiedzmy ok.3 dni były zgłaszane w odpowiednim wątku.
@iKala - Wzorowa Pani Technik, bardzo duże zaangażowanie w swoje zadania, Kala potrafi zarywać nocki po to żeby napisać skrypt na event dla graczy bądź tak jak ostatnio zrobić targ wielkanocny, oczywiście również rozwija skrypty związane z kadrami i nie tylko. jak zawsze nie moge powiedzieć złego słowa, wzorowa postawa na randze Technik, oby tak dalej!  
@Patryczek118 - Bardzo zaangażowany w mapę sewera, idealnie sprawdza się na swoim stanowisku, aktualnie wprowadzamy w życie projekt z otoczeniem całej mapy wodą i to właśnie głównie Patryk jest odpowiedzialny za tworzenie tego oceanu, co pochłania bardzo dużo czasu, dodatkowo pomaga czasem podejmować decyzje administracyjne.
@MrocznYY - Tutaj za dużo do powiedzenia nie mam, żadnych skarg ostatnio nie było, dobre zarządzanie kadrą policyjną.
@ElosekPL - Ile ludzi tyle opinii, jedni Cię chwalą za dobrą postawe jako ordynator, inni twierdzą że nie powinieneś być Ordynatorem bo sobie nie radzisz - co do Twojej aktywności to po moim ostrzeżeniu Twoja aktywność mocno skoczyła i ludzie Cię zaczęli chwalić że jesteś aktywny, ale mam wrażenie że teraz znów ta aktywność powoli spada, być może to tylko moje wrażenie ale będziemy obserwować Twoje dalsze poczynania. 
@enderworior20 - Po wcześniejszej rekomendacji Twojej osoby na to stanowisko przez byłego premiera @Iloveanime i dzisiejszej naszej rozmowie postanowiłem dać Ci szanse spróbowania się jako nowy zarządca urzędu, witamy na stanowisku Premiera, mam nadzieje że będziesz sukcesywnie rozwijał kadre, powodzenia!

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Gratulacje!!!
[Obrazek: muvK1Z8.png]
  Odpowiedz
Gratulacje!!
  Odpowiedz
Gratulacje, i dziękuje za danie mi szansy.
Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.
  Odpowiedz
OMG! Mój sen się spełnił, ender premierem, a tak poza tym gratulacje awansów
[Obrazek: UuWjldQ.gif]
  Odpowiedz
Gratulacje
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny
  Odpowiedz
Dziękuję i gratulacje dla ekipy Big Grin
  Odpowiedz
gratulejszyn
  Odpowiedz
Gratuluje wszystkim
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
  Odpowiedz
i poraz juz 4 lub 5 @xLeaf został olany ...
[Obrazek: ZURUxlo.png]Dobijemy 200 repów do końca roku 2021 ? Liczę na was <3
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości