Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [NICK ADMINISTRATORA]
Napisałeś że "Bawię się w policjanta" no prawda, ale premier tak jak policja, administracja etc, ma prawo do karania graczy, a w czasie ów zdarzenia na serwerze byłem ja i Veesk_ (@Veskat)

Napisałeś tam również że @Fuukea nie przeklina, to prawda, jednakże cytuję: "11. Pisanie niestosownych rzeczy na chat (związanych ze sferą intymną itp.) - Ban 24 godziny"

Ban jest według taryfikatora jest "słuszny" ale no to prawda mogłem sobie to podarować i po prostu prosić o zaprzestanie pisania takich tekstów na czacie.

Więc wnioski może wyciągnąć administracja, to wszystko co mam do powiedzenia odnośnie tej skargi.
Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.
  Odpowiedz
(17-04-2021, 12:13)enderworior20 napisał(a): Napisałeś że "Bawię się w policjanta" no prawda, ale premier tak jak policja, administracja etc, ma prawo do karania graczy, a w czasie ów zdarzenia na serwerze byłem ja i Veesk_ (@Veskat)

Napisałeś tam również że @Fuukea nie przeklina, to prawda, jednakże cytuję: "11. Pisanie niestosownych rzeczy na chat (związanych ze sferą intymną itp.) - Ban 24 godziny"

Ban jest według taryfikatora jest "słuszny" ale no to prawda mogłem sobie to podarować i po prostu prosić o zaprzestanie pisania takich tekstów na czacie.

Więc wnioski może wyciągnąć administracja, to wszystko co mam do powiedzenia odnośnie tej skargi.

Jakiś gościu pisał o shreksie i dostał tylko muta więc no XD ''Maryla Rodowicz uprawia shreks'' no sorry trzymajcie się jednego
       [Obrazek: tumblr_pgb0ijse2x1tnlhypo6_500.gifv]
Haj gajz
  Odpowiedz
Zbanowanie @Fuukea za takie wyrazy, które widać na dowodach w wątku z banem są naprawdę strasznie naciągane. Ban jest przesadzony. Nie jednokrotnie wczoraj w godzinach wieczornych ja, @KaroleQ2195 i @Ryben123 pisaliśmy identycznie jak @Fuukea na chacie (powód bana). W tym momencie na serwerze był na pewno jeden policjant i z tego co kojarzę to dwóch budowniczych, nikt na to niereagował. No i dodatkowo z tego co wiem to ten ban to była "wspólna" decyzja Veskata i endera. A jak wiadomo to Ender nie ma żadnego wielkiego  doświadczenia, bo jak wiadomo jest krotko na premierze i mógł w pełni nie pomyśleć. Krótko mówiąc budowniczy podpowiedział premierowi aby kogoś zbanować. No ale jak widać budowniczy od ostatniego czasu bawi się w administratora (administracja pewnie wie co mam na myśli). Na dowodach nie widać przekleństw.
Zastępca Premiera | xLeaf
  Odpowiedz
Jak dla mnie jeśli @enderworior20 uznał to sobie za wystarczający powód do bana to mógł zbanować. Dla mnie to taki średni powód dla bana, Ender co prawda mógł po prostu zwrócić uwagę, no ale jeśli to wystarczyło enderowi żeby zbanować to czemu miałby nie zbanować?

[Obrazek: uCzOyNA.gif]

Odpowiedz
jak dla mnie ban przesadzony , worior powinien dac trochę krótszy bo jednak nic złego nie napisała. słowo "lodzik" ma wiele znaczeń , ale jesli chodzi o tekst piosenki to niestety każdy wie jakie znaczenie.
pozdrawiam, yski.
[Obrazek: WLA4lg.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości