Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [MaciejTVelo]
1. Nick na serwerze: @MaciejTVelo
2. Wiek: 13 (Za miesiąc 14)
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: Jestem w stanie poświęcać od dwóch do trzech godzin dziennie. 
4. Ile czasu spędzasz na forum: Tyle samo co na serwerze.
5. Od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze gram od lipca 2019 roku.
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Posiadam sprawny mikrofon oraz Ts3.
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Tak, znam.
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Myślę, że dlatego, ponieważ jestem: stanowczy, uparty i lojalny. Potrafię walczyć o swoje i łatwo się nie poddaje. Jestem zdeterminowany w dążeniu do celu. Myślę iż moja konsekwencja i tak jak wcześniej wspomniałem: upór i determinacja idealnie przydadzą się w pracy policjanta.
9. Coś o sobie: (2/3 zdania). Jestem Maciek, mieszkam na Lubelszczyźnie. Moim głównym zainteresowaniem, a nawet śmiem stwierdzić iż pasją jest historia XX wieku. Większość czasu wolnego poświęcam swojej pasji, o której wspomniałem wcześniej. Jestem osobą stanowczą, konsekwentną oraz zdecydowanie odpowiedzialną.
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to) Moją jedyną pełnioną funkcją był lekarz
11. Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: Korzystam z Ts3 podczas gry na serwerze.
12. Znajomość wymagań na Policjanta: Wymagania na policjanta znam bardzo dobrze.
13. Znajomość wątków policyjnych (Opis pracy, Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie) Tak, znam.
Na tak
+ Uprzejmy,
+ Staż na serwerze,
+ Spełnia prawie wszystkie wymagania (Co do wieku według mnie w tym przypadku można zrobić ten mały wyjątek),
+ Ładne, schludne podanie,
Mam 12 lat prawie 15

Na tak,
Aktywność,
Staż
Rozpoznawalność
Niedostępny
Przeważnie nie komentuje podań, jednak:

- Miły
- Aktywny
- Ogarnięty
- Staż
- Rozpisane wystarczająco
- Dobry kolega Big Grin

Jestem na tak
[Obrazek: CBGSZgX.png]
Jestem na tak:

-Aktywny
Na tak
+ bardzo aktywny, normalnie 24/7
+ miły, zwłaszcza jak robi się z nim cayo pericco po raz 6 i ciągle mówi że to prze ze mnie jest alarm
+ Staż
+ rozpisane podanie
[Obrazek: olhzmAn_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand]
[Obrazek: fcLE9gO.png]
Podanie zostało pomyślnie zaakceptowane!

[Obrazek: uCzOyNA.gif]

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: CBGSZgX.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości