Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Urząd]Awanse, Informacje |02.05.2021|

Awanse

@Kokoos123 z rangi Nowy Urzędnik na rangę Młodszy Urzędnik
@_Sh0xi z rangi Młodszy Urzędnik na rangę Urzędnik 

Ostrzeżenie

@sawannah_123 1/3
Powód: Brak Raportu 

Informacje*

@Benza308 - Widzę że się starasz ,ale wiem że stać cię na więcej, bo sama norma do awansu nie starczy.

@starmichu - Tutaj to samo co u @Benza308, wiem że dasz rade wyrabiać więcej niż 11-12 dokumentów tygodniowo.

@SodMarOfficial - Sodmar, w każdym tygodniu robisz dobrą robotę w każdym tygodniu wyrabiasz najwięcej lub prawie najwięcej dokumentów z całej kadry.

@BeYo5119 - Beyo, tutaj to samo co u @SodMarOfficial, chociaż czasem za dużo "odwalasz" ale i tak robisz dobrą robotę.

@sholem - Tutaj nie mam się czego przyczepić ponieważ często wyrabiałeś po 20/25 dokumentów czyli też sporo, ostatnio to zmalało ale i tak dobra robota.

@Oliwier2000star - W każdym raporcie masz chociaż lekko powyżej normy nic dodać nic ująć.

@WiteQu - WiteQu, w każdym raporcie miałeś ponad 20 dokumentów więc też robisz bardzo dobrą robotę.

@_Sh0xi - tutaj sytuacja podobna do @Oliwier2000star, ogólnie to też nic dodać nic ująć.

@Kokoos123 - Tutaj także sytuacja podobna do @_Sh0xi i @Oliwier2000star.

@xLeaf - Ciebie zostawiłem na koniec ponieważ swoją prace v-premiera wykonujesz wzorowo, jesteś aktywny pomocny i jesteś PRACOHOLIKIEM weź idź na urlop czy inne zdrowotne Szymek bo serio to co chcesz robić dla kadry jest przerażające w dobrym sensie.

*nie umieszczam tutaj: @Ja_Majka, @sawannah_123 i @Chewy101 z powodu braku możliwości oceny pracy

Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.
  Odpowiedz
Cała kadra urzędnicza odwala bardzo dobrą robotę. Tak trzymać <3
Gratulacje @Kokoos123 oraz @_Sh0xi

Zaktualizowałem kadrę.
Zastępca Premiera | xLeaf
  Odpowiedz
Dziękuje @enderworior20 za tak miłe słowa <3
Gratuluję wszystkim awansu.

PS. @xLeaf ty na serio idź na L4 ponieważ wymęczysz się i nie będzie zbyt dobrze
[Obrazek: 0Fbf2Yz.png]
  Odpowiedz
gratulacje
@xLeaf popraw aktywność
[Obrazek: Q2BtoAe.gif]
  Odpowiedz
Gratulacje wszytkim. Oby tak dalej!
Cel 50 repa
Dziekuję wszytkim za repy
[Obrazek: 1QAOmiF.png]
  Odpowiedz

Skocz do: