Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Która opcja jest najlepsza?
Ankieta jest zamknięta.
Opcja nr. 1
12.50%
2 12.50%
Opcja nr. 1 (jestem chętny/na na stanowisko dziennikarza)
18.75%
3 18.75%
Opcja nr. 2
0%
0 0%
Opcja nr. 2 (jeśli będzie dostępna możliwa praca jako wolny strzelec, myśle że zaangażuje się w role-play)
18.75%
3 18.75%
Powinny zostać wprowadzone obie opcje.
50.00%
8 50.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EN] Pytanie do graczy/rekrutacja do firmy
Question 

Jak wiecie, Easy News na chwile obecną jest działalnością jednoosobową. 
Jako właścicielka zajmuje się wszystkim, zarówno wywiadami, gazetką, grafikami, jak i zbiorem wszelkich informacji z całego tygodnia. Niektóre osoby proponowały mi pomoc oraz wyrażały chęć do dołączenia do firmy w przypadku ewentualnej rekrutacji.  
Na serwerze pełnię też rolę Technika i nie zawsze mam wystarczająco dużo czasu na 
luźne granie i organizacje akcji role-play. 

Myślę, że dobrym pomysłem jest umożliwienie dołączenia do firmy innym graczom. Na chwilę obecną najbardziej potrzebuje pomocy ze zbiorem informacji, bądź inicjacją role-play. 
Mam 2 pomysły na dalszy rozwój firmy.  

1) Otworzenie rekrutacji na rangę Dziennikarz

Zadaniem dziennikarza byłoby inicjowanie/uczestniczenie w akcjach role-play na serwerze. W każdą sobotę wysyłałby do mnie w wiadomości prywatnej screany/logi z akcji role-play, jaka wydarzyła się w danym tygodniu na serwerze. Chciałabym, aby ta ranga była dość luźna i podobna do "wolnego strzelca". Ostrzeżenie za nie wywiązywanie się z obowiązków będzie można dostać tylko, kiedy dziennikarz przez okres miesiąca nie wykaże żadnej aktywności w firmie.  Zarobek zależny będzie od ilości akcji role-play, w jakich brał udział, a także od ilości akcji role-play, które zostaną wykorzystane do gazetki. (jest to kwestia jeszcze do ustalenia)  

2) Wprowadzenie możliwości zarobku przez graczy jako "wolni strzelcy":

Polegałoby to na tym, że gracz będący inicjatorem/uczestnikiem role-play po przesłaniu mi na wiadomość prywatną wszelkich informacji dotyczących wydarzenia dostawałby wynagrodzenie. W przeciwieństwie do dziennikarza zarobek zależałby tylko od akcji role-play wykorzystanych w gazetkach, a nie od wszystkich akcji, które zgłosił gracz.  

Chcę wiedzieć, czy byliby chętni do dołączenia do firmy, czy jednak opcja 2 lepiej odpowiada graczom. 
Powyżej pojawi/pojawiła się ankieta. Proszę o opinię i ewentualne wyrażenie swojego zdania w komentarzach.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości