Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny (przeczytaj proszę)
Information 
    Oficjalnie pragnę przeprosić wszystkich graczy za moje wcześniejsze zachowanie, próbę zdobycia uwagi i obrażanie. Wiem, że popełniłem wiele błędów i na pewno jeszcze wiele popełnię. Ale ten był za duży. Zrozumiałem to po ponad 5 miesiącach. Najbardziej chce przeprosić @_GreyDay za moje szczeniackie, fałszywe przeprosiny oraz zachowanie. Bardzo proszę o przebaczenie - niestety wiem i jak najbardziej rozumiem, że nie każdy to przyjmie. Jakbyście coś ode mnie potrzebowali, to śmiało piszcie. Z chęcią pomogę.
    Parę miesięcy temu pisałem że robię sobie przerwę, wiem że to był błąd i próba zwrócenia na siebie uwagi. Mogę się do tego z bólem przyznać. Naprawdę jest mi głupio za moje akcje, zachowania i tak dalej. Bardzo proszę o wybaczenie i danie mi ostatniej szansy, wiem że było ich wiele...
   Gdybym spotkał taką osobę jak ja - nie przebaczyłbym jej. Więc jak najbardziej rozumiem wasze odczucia co do mojej osoby.

Jeszcze raz przepraszam,
axiorek
  Odpowiedz
Hah wiedziałem, pisałem że napiszesz przeprosiny, jak ja jasnowidz, wróżbita
I to kolejny raz przepraszasz i zaraz zrobisz to samo
[Obrazek: nksAG40.jpg]
[Obrazek: YnjvFoN.jpg]
  Odpowiedz
(02-05-2021, 21:40)XXXKondziu napisał(a): Hah wiedziałem, pisałem że napiszesz przeprosiny, jak ja jasnowidz, wróżbita

Tak, w końcu nadszedł na to czas. Mam nadzieję że mi wybaczysz, chociaż wiem że to ciężkie. Bardzo Was przepraszam.
[Obrazek: ci93lba.png]
  Odpowiedz
No i takich przeprosin będzie jeszcze z 10, ale dobra
a przerw z 20
[Obrazek: xJ1xqCM.png]
[Obrazek: q01Qhlp.png]
  Odpowiedz
(02-05-2021, 21:41)KaVaR_ napisał(a): No i takich przeprosin będzie jeszcze z 10, ale dobra
a przerw z 20

Obiecuję że nie będzie. Proszę - wybacz mi, wiem że popełniłem wiele błędów. To moje (mam nadzieję) ostatnie przeprosiny.
  Odpowiedz
Normalnie czekam na kolejne przeprosiny omggggg
[Obrazek: btmdX8N.png]

[Obrazek: roUr6rK.png]
  Odpowiedz
Ale no żeby @_GreyDay przepraszać? No szanujmy się xD
Jeszcze w dodatku cię zwyzywała od siusiaków, ale oczywiście @MrocznYY odrzucił skargę, bo przecież to normalne, żeby policjant tak do graczy pisał Big Grin

[Obrazek: AEA31034439C07610D1AA02BC5B069C498931711]

Odpowiedz
(02-05-2021, 21:54)ZiuZia napisał(a): Normalnie czekam na kolejne przeprosiny omggggg

nie, to moje ostatnie - obiecuje Sad

(02-05-2021, 21:55)Avioo napisał(a): Ale no żeby @_GreyDay przepraszać? No szanujmy się xD
Jeszcze w dodatku cię zwyzywała od siusiaków, ale oczywiście @MrocznYY odrzucił skargę, bo przecież to normalne, żeby policjant tak do graczy pisał Big Grin

nie chce miec juz zadnych klotni, chce zaczac od nowa.
  Odpowiedz
ty ale ja tyle palców nie mam zeby policzyc twoje przeprosiny

[Obrazek: 0d4f671f75124e75med.png] 
No dej rep+ co ci szkodzi
  Odpowiedz
(02-05-2021, 23:02)LordMaticior2 napisał(a): ty ale ja tyle palców nie mam zeby policzyc twoje przeprosiny

tylko 4 przeprosiny miałem ale ok XDDDDD
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości